Connect with Us

Një bombë e vërtetë/ Modelja Ukrainase “nxeh” rrjetin me fotot e saj provokuese

Showbizz

Një bombë e vërtetë/ Modelja Ukrainase “nxeh” rrjetin me fotot e saj provokuese

Publikuar

-

Alena Omovych është një modele Ukrainase e cila njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi një foto para pasqyrës ku duket e veshur me një kostum shumë të ngushtë pas trupit dhe ekspozon gjoksin bombastik.

cna lajm show

Ne faqen e Instagramit të modeles seksi ku numëron më shumë se 1.6 milion ndjekës ajo poston vetëm foto provokuese të cilat pëlqehen dhe komentohen pafund.

LEXO EDHE:  E quajnë ndryshe “Kim Kardashian meksikane”/ Modelja që çmend meshkujt me format e saj

Ndiqni galerinë e mëposhtëme per të parë disa prej fotove më seksi të modeles./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  Tragjike! Ndahet nga jeta në moshën 21-vjeçare, modelja e njohur

LEXO EDHE:  Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu lërë pa gjumë

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Granitit i bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Futbollisti Granit Cana është një nga konkurrentët më të komentuar të Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit të tij në Big Brother, Graniti ka rrëfyer dhe historinë e tij të dashurisë dhe ish të dashurën për të cilën ka pranuar se është ende i dashuruar.

Sot në spektakël, ka mbërritur një letër nga ish e dashura e tij, e cila i shkruan se nuk duhet të bëjë lojëra dhe të lëndojë njerëzit, duke iu referuar këtu Fifit.

LEXO EDHE:  Rrëfehet vajza e ish deputetes demokrate/ “Më ka ndihmuar emri i mamit në karrierë”

LEXO EDHE:  Foto/ Shihni si duket “Miss-i” nga ElbasaniGraniti është përlotur nga kjo letër e saj duke përsëritur që ajo është dashuria më e madhe që ka patur dhe që e ka marrë malli shumë për të.

Ndërkohë që nuk e ka komentuar aspak pjesën ku ajo e këshillon për Fifin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE