Connect with Us

“Nëse mbyllet Instagrami ti falimenton si njeri”/ Enca i kthen përgjigjen epike ndjekësit

Showbizz

“Nëse mbyllet Instagrami ti falimenton si njeri”/ Enca i kthen përgjigjen epike ndjekësit

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Enca është një prej vip-ave e cila reagoi direkt pas hapjes së rrjeteve sociale. Me anën e një statusi në Instastory ajo ka shkruar “Oh instagrami im I dashur sa më mungove”.

cna lajm cna news, lajme, show

Njeri nga ndjekësit pas kësaj i ka bërë mesazh ku i shkruan “nëse mbyllet instagrami, seriozisht ti falimenton automatikisht si njeri”

Por Enca si duket nuk e ka lenë më kaq dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

LEXO EDHE:  Shpërthen Instagramin me format e saj/ Njihuni me bjondinën që do t’iu heqë trurin

Nëse mbyllet Instagrami im ngel ti pa punë i pari, thuaj faleminderit Zot”, i ka shkruar Enca.

cna lajm show

Kujtojmë se përveç saj pati reagime edhe nga personazhe të tjerë të famshëm të cilët nuk mund ta fshihnin gëzimin pasi u rikthyen rrjetet sociale./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Pas Alvisës, Bashkimi refuzon një tjetër vajzë të Përputhen: Jam në gjendje të vështirë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të “Përputhen”, Efi, ka patur mundësinë të zhvillojë një takim 4 minutësh me një nga djemtë.

Efi ka zgjedhur që këtë takim ta ketë me Bashkimin. Pas gjithë atyre që kanë ndodhur me Alvisën, Bashkimi ka vendosur të refuzojë takimin duke u shprehur se nuk është në gjendje të mirë dhe ka nevojë për qetësi që të qartësojë situatën e tij dhe të dalë në një konkluion me rrugëtimin e tij në Përputhen.

LEXO EDHE:  Provokuese dhe shumë joshëse/ Njihuni me modelen australiane që do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

LEXO EDHE:  BOOM- E njohur dhe jashtë kufijve shqiptarë/ Fotot më shpërthyese të Oriola MarashitPor Efi nuk e ka pritur aspak mirë këtë refuzim dhe e ka pasqyruar edhe me mimikën e saj. E pyetur nga Bora për reagimin ajo është shprehur se në fillim nuk e priti mirë por pasi Bashkimi sqaroi arsyen tregon se është mëse e mirëkuptueshme pse e refuzoi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mos bëj sikur vdes për një burrë”/ Beniada diskuton me Einxhel për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada dhe Einxhel, kanë diskutuar rreth Fifit dhe situatave të saj me Granitin. Beniada i ka treguar Einxhel mendimin e saj për gjendjen e Fifit dhe sipas saj nuk duhet të mërzitet kështu për një djalë.

Ka qenë sëmurë, tani a po vdesim për burrë ne. Për ça i ra të fikët, për çfarë qau, për çfarë mori kokrrat? Për një djalë? Çfarë ka ky djali? Nuk ke parë ndonjë burrë në jetën tënde? Mos bëj sikur vdes për një burrë. Ngarkesat dhe emocionet i kemi dhe ne të gjithë”, shprehet Beniada.

LEXO EDHE:  “Bomba” ruse çmend meshkujt/ Fotot më seksi të modeles së njohur

LEXO EDHE:  U tha se janë ndarë/ Eros Grezda nuk i reziston dot fotove të fundit të Oriola MarashitNdërkohë Einxhel është përpjekur ta justifikojë duke thënë se ka patur ngarkesa dhe emocione të tjera që kanë ndikuar në gjendjen e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I nominuar prej një jave/ Fifi-Granitit: E nxorra shokun tim për ty

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Emocionet e nominimit kanë ndikuar në marrëdhënien mes Fifit dhe Granitit. Duke menduar se qëndrimi vetëm me Fifin e ka penalizuar, Graniti është tërhequr paksa nga ajo në mënyrë që të përfshihet edhe me banorët e tjerë.

Gjatë një bisede mes tyre, Fifi ka folur me Granitin për qëndrimin e tij në shtëpi, duke i thënë që nuk duhet të mendojë për daljen nga shtëpia.

LEXO EDHE:  “Bomba” ruse çmend meshkujt/ Fotot më seksi të modeles së njohur

LEXO EDHE:  Facebook dështon në luftën kundër komenteve raciste

Ajo shprehet se për të ka nxjerrë shokun e saj jashtë shtëpisë së Big Brother. Nga ana tjetër, Graniti pohon se nëse Fifi do ndodhej në të njëjtën situatë, edhe ai ashtu do të vepronte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE