Connect with Us

Me plane afatgjatë/ Genta Ismaili rrëfen hapin e rradhës më biznesmenin turk

Showbizz

Me plane afatgjatë/ Genta Ismaili rrëfen hapin e rradhës më biznesmenin turk

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Genta Ismaili, edhe pse prej kohësh është shkëputur disi nga muzika vazhdon të jetë një prej këngëtarevë më të pëlqyera dhe komentuara të publikut shqiptar.

Ajo tashmë bashkëjeton më të dashurin e saj turk, Usta. Genta është në muaj të fundit të shtatzanisë, dhe së shpejti do të bëhët nënë për herë të parë e dy binjakëve.

Gjithësesi duket se Genta ka edhe plane të tjera me partnerin e saj.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian përlotet në emision/ Çfarë po ndodh me biznesmenen?

Me anën e një postimi në rrjetet sociale ajo ka konfirmuar se së shpejti do të ketë edhe dasëm.

cna lajm show

Kujtojmë se Genta Ismaili para disa muaj u përfol për një ndarje më të dashurin e saj por si duket asgje nuk ka qenë e vërtetë. Ajo vazhdon të jetë e lumtur krahë tij, do bëhen prindër dhe si duket kanë edhe plane afatgjatë si dasma.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit Bebe Rexha/ S’më duhen trofetë, dua të kujdesem për familjen

Publikuar

-

Nga

“Kam rënë në dashuri me një vajzë”/ Bebe Rexha flet për herë të parë për orientimin e saj seksual

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka dhënë një intervistë në të cilën ka rrëfyer se për të pak rëndësi ka sa trofe dhe çmime vlerësimi merr,  për aq kohë sa arrin të kujdeset për familjen e saj.

Sipas Tmz, Bebe Rexha mund të ketë tre këngë ku secila prej tyre ka thyer shifrën e miliarda shikimeve, por ajo ende nuk ka fituar ndonjë çmim të madh. Këngëtarja tha se kjo bëhet për tre arsye: politika, paraja dhe marka.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian përlotet në emision/ Çfarë po ndodh me biznesmenen?

LEXO EDHE:  E pabesueshme/ Kishte shumë shpenzime, nusja mban dasmën dhe funeralin e tezes në të njëjtën ditëAjo shtoi se edhe pa u përpjekur shumë dhe pa debatuar me njerëzit , ajo është ende mjaft e suksesshme për t’u blerë prindërve të saj një shtëpi.

“Gjithçka që di është se do të shkruaj këngën më të mirë që mundem dhe do të bëj ç’është e mundur për t’u kujdesur për nënën time, babanë dhe familjen time. Në fakt unë po u blej atyre një shtëpi tani”, tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Katër këshillat që Lori Hoxha do i jepte vetes po të ishte edhe njëherë 17 vjeçare

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lori Hoxha e cila është edhe producentja e emisionit të shumëpritur “Big Brother VIP”, së fundi ka bërë një bidedë online me ndjekësit e saj.

Lori shumë thjesht i është përgjigjur ndjekësve të sajpër pyetje të ndryshme, duke zbuluar edhe disa detaje që nuk i kemi ditur më parë.

Një nga ndjekësit e ka pyetur se çfarë këshille do i jepte vetes po të ishte 17-vjeç dhe ajo është përgjigjur duke listuar 4 këshilla:

LEXO EDHE:  Të martuar jashtë programit?/ Lediana dhe Riniani përballen me akuzat

LEXO EDHE:  Përse 58,200 njerëz pëlqyen foton që bëri modelja para dasmës?

“Ji më e kujdesshme me mënyrën se si i do njerëzit”.“Kurrë mos i beso dikujt se nuk do e bëjë sepse do ta bëjë”.

“Jepi përparësi familjes dhe synimeve por lërë disa synime për më vonë sepse e ardhmja është e mërzitshme nëse i konsumon të gjitha përnjëherë”.

“Mos bëj më shumë tatuazhe”, është përgjigjur Lori./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk lejoi Semin të fliste me Donaldin/ Ndjekësit nuk kursejnë as Arbanën: Turp, manipulatore

Publikuar

-

Nga

Në rrjedhën e komenteve negative që kanë vërshuar në mediat online, pas afrimitetit të Donaldit dhe Triksës, nuk është kursyer as Arbana Osmani.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Semi ka kërkuar t’i thotë diçka Donaldit në lidhje me marrëdhenien e tij me këngëtaren por nuk ka mundur seper moderatorja, Arbana, i ka thënë kategorikisht: Jo, nuk është e mundur.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë edhe kundër saj.Turp Arbana nga ty nuk prisja te luaje me njerezit. Je nje manipulatore e tmerrshme”!

“Aman hi syve jo,e tha nuk e tha ashtu Meridiani dha indikacjone te rrema,dhe konkurenti duhet te ishte informuar,dhe denimi qe i dhate qesharake,ta lem punen e Bores qe thoni te komentojm ata brenda Jo jasht,nuk po sulmohet dashuria e tyre po menyra si i ben gjerat, ishte thik”pas shpine”.

“U duke shume qart Arbana Osmani me Boren dhe Semin e paskit personaleeee turp turpt te te vi ishalla kshtu ta befshin dhe ty pler”, janë disa prej komenteve./CNA.al

LEXO TE PLOTE