FOTOT-"Thyen" rrjetin me pozat zhveshur/ Supermodelja shndërrohet në një sirenë seksi

5 Tetor 2021, 14:07, Lifestyle CNA
FOTOT-"Thyen" rrjetin me pozat zhveshur/ Supermodelja shndërrohet

Supermodelja britanike me mbi 17 milionë ndjekës, Demi Rose nuk i kursen aspak fotot përvëluese në rrjetet sociale.

Bukuroshja nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj zhveshur, ku tregon format e saj të aq shumë komentuara në mediat e huaja dhe shqiptare.

Së fundi britanikja është shndërruar në një sirenë mjaft seksi dhe nuk lë vend për komente.

Rose ka treguar trupin e saj ndërsa rrjeti ka shpërthyer në komplimente për yllin e Instagramit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga