Connect with Us

“E kaluara më ka lënë gjurmë, kam vuajtur nga ankthi”/ Rrëfehet në takim 20 vjeçari i Përputhen

Showbizz

“E kaluara më ka lënë gjurmë, kam vuajtur nga ankthi”/ Rrëfehet në takim 20 vjeçari i Përputhen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Zgjedhja e Mikelës  për takimin e radhës ka habitur konkurrentët. Ajo ka vendosur që të dalë me Julin në një takim për ta njohur më shumë dhe për të mësuar më shumë gjëra rreth tij.

Gjatë takimit, Juli tregoi pak nga jeta e tij, duke zbuluar se ka vuajtur nga ankthi, i cili ka lënë gjurmë të thella emocionale tek ai.

Eksperienca kam pasur, por lidhje vetëm një.Unë në studio nuk kam patur mundësi, të shfaqem si jam.

LEXO EDHE:  Hetimi për diskriminim/ Pastori Akil Pano takim me QBNF, diskutohet rëndësia e familjes

Unë rrethin shqoqëror e kam shumë të ngushtë, sepse kam kuptuar se askush nuk të do dhe interesi është mbi gjithçka.

Lidhja ime e vetme ka zgjatur 6 muaj.  Është shumë e vështirë. Kam patur probleme në jetën time personale.

Kam vuajtur nga ankthi, nga e kaluara ime që më ka bërë këtë që jam sot.  Më ka munguar dashuria”, është shprehur Juli./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  Pas Melisës/ Një tjetër ish-konkurrent i “Përputhen” pjesë e tregut muzikor

LEXO EDHE:  Ishte live në emision/ Balla mëson për vdekjen e Bashkim Finos dhe përlotet

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Granitit i bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Futbollisti Granit Cana është një nga konkurrentët më të komentuar të Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit të tij në Big Brother, Graniti ka rrëfyer dhe historinë e tij të dashurisë dhe ish të dashurën për të cilën ka pranuar se është ende i dashuruar.

Sot në spektakël, ka mbërritur një letër nga ish e dashura e tij, e cila i shkruan se nuk duhet të bëjë lojëra dhe të lëndojë njerëzit, duke iu referuar këtu Fifit.

LEXO EDHE:   “Bën strategji”/ Ana Kauri thumbon Olën

LEXO EDHE:  Hetimi për diskriminim/ Pastori Akil Pano takim me QBNF, diskutohet rëndësia e familjesGraniti është përlotur nga kjo letër e saj duke përsëritur që ajo është dashuria më e madhe që ka patur dhe që e ka marrë malli shumë për të.

Ndërkohë që nuk e ka komentuar aspak pjesën ku ajo e këshillon për Fifin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE