Connect with Us

E “masakruan” me komente negative/ Atdheu i del në mbrojtje Olsës

Showbizz

E “masakruan” me komente negative/ Atdheu i del në mbrojtje Olsës

Publikuar

-

cna lajm show

Puntata e “Prime” të emisionit “Përputhen” ishte e mbushur me plot të papritura dhe debate të forta.

Hyrja e ish te dashurit të Alvisës u komentua shumë jo vetëm ne studio por edhe nga publiku. Në komentet e vërshuara pjesa me e madhe ishin kundër vendimit të Olsës për hyrjen e Hysenit.

Në lidhje me këtë Olsa zhvilloi një bashkëbisedim online me ndjekësit e saj duke treguar se ishte nën prezencën e Atdheut i cili si duket është plotësisht në anën e Olsës.

LEXO EDHE:  Bearti i Përputhen thyen rrjetin me foton nga dushi

cna lajm show cna lajm show

Jo vetëm që ka shoqëruar Olsën gjatë bashkëbisedimit, por ai së fundmi ka postuar një thenie në Instastory e cila thotë “nëse do të pëlqehesh nga të gjithë shit akullore, mos u bëj lider”.

cna lajm show

Të gjithëve na shkon në mendje se edhe shprehjen e ka vendosur në mbeshtetje të autores së programit./CAN.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit Bebe Rexha/ S’më duhen trofetë, dua të kujdesem për familjen

Publikuar

-

Nga

“Kam rënë në dashuri me një vajzë”/ Bebe Rexha flet për herë të parë për orientimin e saj seksual

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka dhënë një intervistë në të cilën ka rrëfyer se për të pak rëndësi ka sa trofe dhe çmime vlerësimi merr,  për aq kohë sa arrin të kujdeset për familjen e saj.

Sipas Tmz, Bebe Rexha mund të ketë tre këngë ku secila prej tyre ka thyer shifrën e miliarda shikimeve, por ajo ende nuk ka fituar ndonjë çmim të madh. Këngëtarja tha se kjo bëhet për tre arsye: politika, paraja dhe marka.

LEXO EDHE:  Video-Tea flet me zë dhe figurë për lidhjen me Beartin/ Po jam me të, produksioni e dinte!

LEXO EDHE:  Pas deklaratës së Lumi B për Babastars, reagon Agon Amiga: “O tollum…”Ajo shtoi se edhe pa u përpjekur shumë dhe pa debatuar me njerëzit , ajo është ende mjaft e suksesshme për t’u blerë prindërve të saj një shtëpi.

“Gjithçka që di është se do të shkruaj këngën më të mirë që mundem dhe do të bëj ç’është e mundur për t’u kujdesur për nënën time, babanë dhe familjen time. Në fakt unë po u blej atyre një shtëpi tani”, tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Katër këshillat që Lori Hoxha do i jepte vetes po të ishte edhe njëherë 17 vjeçare

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lori Hoxha e cila është edhe producentja e emisionit të shumëpritur “Big Brother VIP”, së fundi ka bërë një bidedë online me ndjekësit e saj.

Lori shumë thjesht i është përgjigjur ndjekësve të sajpër pyetje të ndryshme, duke zbuluar edhe disa detaje që nuk i kemi ditur më parë.

Një nga ndjekësit e ka pyetur se çfarë këshille do i jepte vetes po të ishte 17-vjeç dhe ajo është përgjigjur duke listuar 4 këshilla:

LEXO EDHE:  Skandal në “Përputhen”/ Hyseni bën deklaratën e fortë: Unë dhe Alvisa u bashkuam, Bashkimi është viktimë

LEXO EDHE:  Bearti i Përputhen thyen rrjetin me foton nga dushi

“Ji më e kujdesshme me mënyrën se si i do njerëzit”.“Kurrë mos i beso dikujt se nuk do e bëjë sepse do ta bëjë”.

“Jepi përparësi familjes dhe synimeve por lërë disa synime për më vonë sepse e ardhmja është e mërzitshme nëse i konsumon të gjitha përnjëherë”.

“Mos bëj më shumë tatuazhe”, është përgjigjur Lori./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk lejoi Semin të fliste me Donaldin/ Ndjekësit nuk kursejnë as Arbanën: Turp, manipulatore

Publikuar

-

Nga

Në rrjedhën e komenteve negative që kanë vërshuar në mediat online, pas afrimitetit të Donaldit dhe Triksës, nuk është kursyer as Arbana Osmani.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Semi ka kërkuar t’i thotë diçka Donaldit në lidhje me marrëdhenien e tij me këngëtaren por nuk ka mundur seper moderatorja, Arbana, i ka thënë kategorikisht: Jo, nuk është e mundur.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë edhe kundër saj.Turp Arbana nga ty nuk prisja te luaje me njerezit. Je nje manipulatore e tmerrshme”!

“Aman hi syve jo,e tha nuk e tha ashtu Meridiani dha indikacjone te rrema,dhe konkurenti duhet te ishte informuar,dhe denimi qe i dhate qesharake,ta lem punen e Bores qe thoni te komentojm ata brenda Jo jasht,nuk po sulmohet dashuria e tyre po menyra si i ben gjerat, ishte thik”pas shpine”.

“U duke shume qart Arbana Osmani me Boren dhe Semin e paskit personaleeee turp turpt te te vi ishalla kshtu ta befshin dhe ty pler”, janë disa prej komenteve./CNA.al

LEXO TE PLOTE