Connect with Us

FOTO-Të ftuarit VIP në dasmën e Rudinës dhe Markut/ Arilena Ara shkëlqen me pamjen e saj

Showbizz

FOTO-Të ftuarit VIP në dasmën e Rudinës dhe Markut/ Arilena Ara shkëlqen me pamjen e saj

Publikuar

-

cna lajm show

Pas një kohe të gjatë bashkëjetese Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë vendosur të martohen. Ceremonia e tyre beri bujë të madhe në media dhe u komentua shumë.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Tani është radha të komentojmë pak të ftuarit VIP në dasmën e tyre.

Një prej tyre është edhe këngëtarja shumë e pëlqyer për publikun shqiptar, Arilena Arra. Ai kishtë veshur një fustan shumë elegant me tyl në ngjyrë të zez137 dhe me një make up të thjeshtë por shumë të bukur. Ajo ishtë e shoqëruar nga partneri i saj Popi Kola i cili gjithashtu dukej shumë elegant veshur me një kostum të zi.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Arilena Ara/ Zbulon surprizën e radhës për fansat

cna lajm show

cna lajm show

cna lajm show

Të dy shkëlqyen me pjesëmarrjen ë tyre në dasmën e çiftit.

Kujtojmë se Arilena gjithashtu është duke punuar me një projekt të ri që pritet të dalë së shpejti./CAN.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Debatet me banorët/ Revoltohet keq Antonela: Në këtë shtëpi ka vetëm…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që në hyrja e Antonlës në “Big Brother Vip” mes saj dhe banorëve ka pasur shumë debate.

Si duket Antonela është ndjerë tepër e acaruar kohët e fundit për shkak te debateve qe ka pasur me disa nga banorët.

Në një bisedë me Einxhel ajo i thot asaj se brenda shtëpisë ka vetëm negativitet.

“Këtu në këtë shtëpi ka vetëm negativitet”-tha Antonela.

“E di që ka negativitet po mos e ushqej veten me këtë frymë se dhe unë si puna jote kam arritur në një pikë që jam marrë me negativitetin dhe e hëngra vetë.Edhe të jemi duke vdekur nuk i dhimset njeriu.I duket sikur e meritojmë,“-i tha Einxhel./CNA.alLEXO EDHE:  “Thirre policinë”/ Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri publikojnë hitin e radhës

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më pëlqejnë të pasmet e tua”/ Këngëtarja shqiptare rrëfen bisedën me Nicki Minaj

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, ka qenë e ftuar në “Prive”.

Ndër të tjera ajo ka rrëfyer pesë datat më të rëndësishme në karrierën e saj, ndërsa si të parën ka cekur atë të vitit 2013, kur ishte paraqitur në “American Idol”.

Melinda kishte marrë pjesë si shumë e re në spektaklin e talenteve të rinj në ShBA, ku kishte interpretuar para emrave të famshëm në juri si: Nicki Minaj, Jennifer Lopez dhe Mariah Carey.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Rusët çmenden pas Arilenës

LEXO EDHE:  Festivali i Minishengenit “Darko Magjikov”E pyetur nga moderatorja se si ishte të ndodhej para tyre, reperja Ademi e përshkroi përvojën si “të mrekullueshme”, gjersa ceku një detaj interesant që ia kishte thënë Nicki.

“Ka qenë shumë interesant, sepse ajo më tha: ‘Shumë po më pëlqen veshja jote, a mund të rrotullohesh’, dhe kur jam rrotulluar më ka thënë: ‘Oh, të pasme të mira’”, ka thënë mes të qeshura Melinda./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dhe ti je “llapit” këtu brenda”/ Antonela debaton ashpër me Dj PM dhe Sarën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Së fundi në shtëpinë e “Big Brother Vip” mes Antonelës, Dj PM dhe Sarës ka pasur një debat i cili ka degraduar deri në ngritje zëri.

Sara i ka thënë se bisedat e saj me Valonin, konkurentin e ri kjanë qenë të tepruara.

Kaq ka mjaftuar që Antonela të shpërthejë në akuza për Sarën dhe Dj PM se edhe ata kanë bërë skena që lenë për të dëshiruar

LEXO EDHE:  Arilena Ara më s*ksi se asnjëherë/ Tregon trupin e palestruar në fotot me bikini

LEXO EDHE:  E kemi parë prezent në shumë evente të Rudinës/ A ishte pjesë e dasmës së saj ish bashkëshorti?

Madje në një moment dëgjohet ish konkurentja e “Përputhen” teksa ju thonë:  “Ju të dy jeni llapit këtu brenda”./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE