Connect with Us

Do e falje tradhëtinë?/ Alesia Bami habit me përgjigjen

Showbizz

Do e falje tradhëtinë?/ Alesia Bami habit me përgjigjen

Publikuar

-

cna lajm show

“Në trotuar”, “E diell” u diskutua çështja e divorceve dhe rritjet drastike të tyre.

Nëse është tradhëtia, një nga arrsyet që ka sjellë këtë fakt Alesia Bami e ka pohuar dhe në momentin që eshtë pyetur nëse do e falte tradhëtinë ajo është shprehur, “nëse do të ishte një lidhje afatgjatë jo nuk do e falja por një natë të vetmw po. Madje nëse do të kisha edhe fëmijë do kisha arsye më shumë për ta falur”.

LEXO EDHE:  Autobusi i Kamzës hipën në trotuar/ Merr përpara babë e bir

cna lajm show

Një pjesë e të pranishmëve në diskutim e kanë mbështetur ndërsa një pjesë jo. Ajo ka argumentaur me faktin se “është gabmin ti lesh fëmijët të vuajnë dhe të divorcohesh për shkak të tradhëtisë”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më mungon”/ Graniti vijon me deklarata publike për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Graniti edhe pse tashmë është jashtë shtëpisë së “Big brother Vip” vijon të jetë një prej konkurentëve më të përfolur.

Kujtojmë se ish futbollisti u përfol për një lidhje të mundshme mes tij dhe Fifit, për shkak të afrimitetit të tyre por më vonë ai u shpreh se Fifin nuk mund ta shohë dot më shumë se shoqe dhe se ishte në një lidhje dashurie jashtë shtëpisë. Por edhe tani që është jashtë shtëpisë Graniti vijon të jetë shumë “afër’ me Fifin.

LEXO EDHE:  “Pse hoqe dorë nga koncertet?”/Reperi shqiptar tregon arsyen e vendimit drastik

LEXO EDHE:  Alesia Bami shuan kureshtjen/ Zbulon kush ia blen rrobat e shtrenjtaHerë pas here ai bën deklarata për të dhe është shprehur se deri në fund do të bëjë tifo për Fifin deri në fund.

Së fundmi ai ka publikua një video në Instatstory ku duket ai shtrirë më Fifin dhe shkruan: “Më mungon, jemi parnerë në krim”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kledi shpërthen keq ndaj “Big Brother Vip”: Jam përdorur, i bëjnë gjërat siç duan vetë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kledi Hysa së fundmi është kthyer në një nga banorët më të komentuar të momentit. Kujtojmë se i gjithë publiku shqiptar është njohur me të dashurën e tij më të cilën edhe bashkëjeton Halula.

Ajo  ishte në një lidhje Skype me “Shqipëriua Live” dhe ka treguar se nuk ndihet xheloze dhe se Kledi bën gjënë e duhur që nuk flet shumë në lidhje me jetën private.

Por pasi ai shprehu hapur pëlqimin për Beatix gjërat kanë ndryshuar.

Opinionintët i kanë kërkuar llogari se përse nuk ka treguar të vërtetën, edhe Beatrix nga ana tjetër i ka thënë se është ndjerë e përdorur.

LEXO EDHE:  “Kam marrë maksimumin”/ Fjoralba Ponari përfundon rrugëtimin e saj në “E Diell”

LEXO EDHE:  Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më fantastike të Alesia Bamit

Nisur nga ta gjitha këto Kledi ka ‘shpërthyer’ kundër produksionit sepse sipas tij gjërat nuk po tregohen ashtu si janë.

‘Jam përdorur se gjërat janë prerë ashtu siç kanë dashur këta. Unë i kam thënë Monikës se jam i lidhur jashtë dhe të gjithë e kanë dëgjura një gjë të tillë. Të gjithë e kanë marrë vesh pas dy ditësh dhe jo pas dy javësh por gjërat nuk janë trasmetuar”, është shprehur modeli./CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pritjes po i vjen fundi/ Marina ndan me ndjeksësit fotot e ëmbla nga shtatzania: Mezi po të presim picikruke

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është në muajt e fundmit të shatzanisë. Ajo asnjëherë nuk ka nguruar të postojë momente nga pritja e saj e ëmbël.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto shumë të ëmbla në llogarinë e saj në Instagram ku duket e veshur me një fustan në ngjyrë rozë i cili i tregon barkun e rrumbullakosur dhe krahas tyre shkruan: “Mezi po të presim picirrukja jonë”.LEXO EDHE:  Gjendet një person i pajetë në një trotuar në Shkodër

LEXO EDHE:  “Pse bëni sikur kam ngel në derë”/ Alesia Bami sqaron një herë e mirë statusin e saj

Kujtojmë se Marina ka shprehur edhe më herët dëshirën e saj për tu bërë nënë së bashku me bashkëshortin e saj reperin e njohur Gheto Gaesy dhe si duket pritjes po i vjen fundi/CNA.al

LEXO TE PLOTE