Connect with Us

VIDEO- Rudina dhe Marku bëjnë dasmë/ Dalin pamjet nga festa me Vip-at

Showbizz

VIDEO- Rudina dhe Marku bëjnë dasmë/ Dalin pamjet nga festa me Vip-at

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e kaluar moderatorja Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurrorëzuar dashurinë e tyre në kishë.

Pas betimit për dashuri të përjetshme, festa ka vijuar më tej me familjarët dhe personazhe të njohur që kanë qenë të ftuar në dasmën e tyre.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vetë Rudina nuk ka ndarë ende ndonjë moment nga festa, por pamjet janë publikuar nga të të ftuar të tjerë që kanë qenë prezent në dasmë.

LEXO EDHE:  Roza Lati nuk ndalet me poza provokuese/ Këtë herë në versionin e “vajzës së mirë”

Nga pamjet Rudina shfaqet e veshur me një fustan fantastic, me dekolte te hapur, me supe të ngritura, të ngushtë deri në fudn të këmbëve dhe pak bisht.

Atmosfera ka qenë shumë e zjarrtë pasi një nga këngëtaret më të dashura shqiptare, Aurela Gaçe, ka kënduar në dasmën e saj.

Për më tepër shihni disa  nga momentet në dasmën e Rudinës dhe Markut./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  Foto-Pamje apokaliptike në Itali/ Humbin jetën 12 persona nga përmbytjet

LEXO EDHE:  Sonila Meço tregon “fatkeqësinë” e përbashkët Delinda Dishën: Ta themi troç

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Granitit i bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Futbollisti Granit Cana është një nga konkurrentët më të komentuar të Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit të tij në Big Brother, Graniti ka rrëfyer dhe historinë e tij të dashurisë dhe ish të dashurën për të cilën ka pranuar se është ende i dashuruar.

Sot në spektakël, ka mbërritur një letër nga ish e dashura e tij, e cila i shkruan se nuk duhet të bëjë lojëra dhe të lëndojë njerëzit, duke iu referuar këtu Fifit.

LEXO EDHE:  Aktoret turke që mbërthyen pas ekranit shqiptarët/ Ja si duken në jetën e tyre reale

LEXO EDHE:  Roza Lati nuk ndalet me poza provokuese/ Këtë herë në versionin e “vajzës së mirë”Graniti është përlotur nga kjo letër e saj duke përsëritur që ajo është dashuria më e madhe që ka patur dhe që e ka marrë malli shumë për të.

Ndërkohë që nuk e ka komentuar aspak pjesën ku ajo e këshillon për Fifin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE