Connect with Us

VIDEO-Një “bombë” e vërtetë/ Ja si do të duket Bora Zemani sonte në Përputhen Prime

Showbizz

VIDEO-Një “bombë” e vërtetë/ Ja si do të duket Bora Zemani sonte në Përputhen Prime

Publikuar

-

VIDEO-Bora Zemani tregon trupin “bombë” nga pushimet

Sonte në mbrëmje do të rikthehet “Përputhen Prime” ku do të diskutohen të gjitha ngjarjet që nuk janë trajtuar në emisionin Përputhen çdo ditë.

Këtë e ka bërë të ditur moderatorja Bora Zemani pak ditë më parë, po ashtu edhe autorja e programit Olsa Muhameti, e cila në një postim në rrjetet sociale është shprehur se do të ketë shumë surpriza në Përputhen Prime.

Së fundi Bora ka publikuar një video në Instagramin e saj, ku tregon se si do të duket në mbrëmjen e sotme.

LEXO EDHE:  Zbuloni 7 veshje verore të cilat do na bëjnë të dukemi fashioniste të vërteta

Në pamjet në videot ajo fillimisht shfaqet pa grim dhe më pas tregon gjithçka make up-in, stilimin e flokësve por edhe fustanin seksi.

Bora duket më tërheqëse se kurrë teksa fustani i tregon linjat perfekte.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasja e fortë mes Monikës dhe Iglit/ Aktorja i kërkon falje pas gjestit: Të përgjërohem…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Monika dhe Igli kanë patur një diskutim pas përfundimit të spektaklit. Ajo i ka kërkuar Iglit 10 minuta kohë për të shpjeguar gjestin e saj që u shfaq në video, por ai nuk e lejon duke i kërkuar të mos i afrohet.

Monika është ndierë shumë keq dhe ka shpërthyer në të qara duke u shprehur se ka bërë një gabim shumë të madh ndaj Iglit.

LEXO EDHE:  FOTO-Arbana Osmani shfaqet për herë të parë pas lindjes/ Ja si e pritën Diellin në shtëpi

LEXO EDHE:  Bora Zemani më romantike se kurrë/ I shpreh dashurinë Donaldit në mes të emisionit

Ajo i ka kërkuar falje Iglit, duke iu përgjëruar për gjestin e bërë ndërsa Igli ka pranuar faljen e saj duke thënë se e njeh dhe se është një njeri i mirë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një tjetër çift në Big Brother Vip?/ Nisin flirtet, banori i ri kujdeset për Sarën teksa fle gjumë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi, ose ndryshe DJ Pm ashtu siç njihet për publikun së bashku me Dj Dagz janë bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip.

Dj Pm që në hyrje të tij ka shprehur hapur pëlqimin për një prej banoreve Sarën. Pas spektaklit kanë nisur flirtet mes tyre, ku Dj Pm shihet pranë Sarës dhe duke thënë “Më pëlqen të rri me ty”.

Nuk ka mjaftuar me kaq. Teksa u shtrinë për gjumë, Dj Pm shkoi pranë krevatit të Sarës duke u kujdesur për të.

LEXO EDHE:  Në studion e “Tiki Taka”/ Eva Murati shkëlqen në Itali

LEXO EDHE:  FOTO-Arbana Osmani shfaqet për herë të parë pas lindjes/ Ja si e pritën Diellin në shtëpi

Ai i merr dorën dhe ia vendos në shtrat, duke u kudesur që të mos e zgjonte nga gjumi. Ndërsa edhe mëngjesin e sotëm, Sara është zgjuar Dj Pm me një përqafim shumë të ngrohtë.

Mesa duket në shtëpi do të formohet shumë shpejt një çift./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas hitit “Fustani”/ Elvana Gjata dhe Capital T sjellin “Flakë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dy prej emrave më të dashur dhe më të suksesshëm të muzikës shqiptare, Elvana Gjata dhe Capital T sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re në bashkëpunim.

Flakë është titutllu i këngës që është pritur me shumë entuziasëm nga fansat e tyre  dhe ka mbi 100 mijë shikime në Youtube për pak orë.

LEXO EDHE:  FOTO-Arbana Osmani shfaqet për herë të parë pas lindjes/ Ja si e pritën Diellin në shtëpi

LEXO EDHE:  Çudit Ana Kauri/ “Do votoj atë parti që legalizon shtëpitë publike”Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes dyshes. Gjata dhe Capital T dy vite më parë sollën hitin Fustani, këngë e cila numëron mbi 42 milionë klikime dhe u kthye në një hit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE