Connect with Us

Përballja e ashpër mes Brunos dhe Mikelës/ Konkurrentja bën deklaratën e papritur

Showbizz

Përballja e ashpër mes Brunos dhe Mikelës/ Konkurrentja bën deklaratën e papritur

Publikuar

-

/
cna lajme show

Mikela, konkurrentja e Përputhen, ka bërë një deklaratë të papritur mbrëmjen e sotme për Brunon. Në përballjen e fortë mes tyre ajo ka pranuar se është xheloze për të.

“Po e pranoj, unë jam zheloze për ty dhe për takimet e tua”, i ka thënë ajo.

Ndërkohë Bruno tha se këtë gjë e kishte kuptuar, por theksoi se nuk i pëlqen që Mikela kërkon të dalë më djem të tjerë dhe viktimizohet për veprimet që bën.

LEXO EDHE:  Pas dhuratave romantike/ Bajo "shpërthen" keq ndaj Adës: Je zero

“Ke treguar mosrespektim ndaj meje, pasi kalon një takim me mua, dhe i thua djemve në grup chat kush do vi në takim. Ti nuk pranon aspak gabimet e tua. Ka shumë skena që Argjendi të puth”, tha Bruno./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Emisionet më të ndjekura në Top Channel/ Fiksin e kalojnë të gjithë

LEXO EDHE:  “Të dua”/ Ja si reagoi Mevlani pas deklaratës së Ledianës

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

Publikuar

-

Nga

Dy personazhe do të largohen ditën e sotme shtëpia  e Big Brother VIP.

Konfirmimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Kjo është hera e parë që “Vëllai i Madh” ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV.Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

LEXO EDHE:  Mevlani i kërkon rikthim Ledjanës/ Ja çfarë bën këtë herë

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  “Të dua”/ Ja si reagoi Mevlani pas deklaratës së Ledianës

LEXO EDHE:  Mevlani i kërkon rikthim Ledjanës/ Ja çfarë bën këtë herëSipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE