Connect with Us

Një vit pas lindjes së vajzës/ Mc Kresha do të bëhet sërish baba

Showbizz

Një vit pas lindjes së vajzës/ Mc Kresha do të bëhet sërish baba

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një vit e pak muaj më parë, reperi Mc Kresha u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Erzina solli në jetë një vajzë të cilën e quajtën Iza.

Sipas Prive, Mc Kresha do të bëhet baba për herë të dytë. Kresha dhe Erzina ende nuk kanë bërë të ditur asnjë detaj rreth pritjes së ëmbël.

LEXO EDHE:  Foto-“Një zonjë na ndaloi dhe...”/ Rudina Hajdari tregon ngjarjen me të bijën në plazh dhe premtimi i madh para shqiptarëve

Reperi dhe bashkëshortja e tij kanë preferuar ta mbajnë sa më private pjesën e familjes.

Edhe ditëlindja e vogëlushes, Iza, u bë mes familjarëve dhe miqve më të ngushtë të çiftit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ish banorja e Big Brother Vip: Kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip që së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes është Kledi.

Një natë më parë ai ka zgjehdur Beatrix Ramosajn për një darkë romantike, ku dhe ka shprehur pëlqimin e tij për të.

Një tjetër reagim i papritur ishte ai i Arjolës që është komentuar shumë si nga banorët ashtu edhe nga ndjekësit si skenë xhelozie.Sonte gjatë live showt ish banorja e Big Brother, Paloma, ka treguar se gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother ka parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit. Ndërkaq ka shtuar se Arjola ndihet shumë mirë me Kledin.

LEXO EDHE:  Infeksionet në shtatzëni, masa parandaluese për mos rrezikimin e bebit

LEXO EDHE:  Infeksionet në shtatzëni, masa parandaluese për mos rrezikimin e bebit

“Kur kam qenë në shtëpi kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjola dhe Kledit. Arjola ndihet shumë mirë me Kledin”, shprehet Paloma./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

3 vite pa e parë/ Babai i Semit e surprizon në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që në hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip  dhe bisedat me banorët e tjerë, ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me babain e saj.

Semi ka rrëfyer se ka rreth tre vite që nuk e ka takuar babain e saj pasi ai është zhvendosur në Kanada.Sonte babai i saj e ka surprizuar në shtëpinë e Big Borther. Takimi ka qenë shumë emcionues dhe ka përlotur të gjithë banorët të cilët kanë ndjekur takimin e tyre.

LEXO EDHE:  Foto-“Një zonjë na ndaloi dhe…”/ Rudina Hajdari tregon ngjarjen me të bijën në plazh dhe premtimi i madh para shqiptarëve

LEXO EDHE:  Vajza e Eli Fares u merr mendjen çunave të Kombëtares (FOTO)

Këngëtarja është shprehur se kjo ishte supriza më e nbukur që kishte marrë ndonjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Fishekzjarret mbaruan”/ Semi flet për ndarjen nga Bojken Lako: Ishte e vështirë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Semi Jaupaj ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private. Sonte në Big Brother Vip është transmetuar historia e jetës së saj.

Një pjesë e rëndësishme ashtu siç ajo e ka thënë shumë herë, është ish partneri i saj Bojken Lako.Në lidhje me këtë, Semi ka treguar se ndarja ka qenë shumë e vështirë. Ajo është shprehur se tashmë kishin kuptuar se do të mbeten vetëm shokë.

LEXO EDHE:  Infeksionet në shtatzëni, masa parandaluese për mos rrezikimin e bebit

LEXO EDHE:  Prrenjas/ Dhunoi fizikisht të bijën, procedohet penalisht babai

Ka qenë e vështirë të ndaheshe nga Bojken. Ato fishekzjarret kishin mbaruar dhe mbetëm shokë. Pse të mos jemi shokë”, ka thënë Semi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE