Connect with Us

“Nuk mund ta lija 100 ditë pa mamin”/ Habit këngëtarja shqiptare, tregon pse nuk u bë pjesë e Big Brother Vip

Showbizz

“Nuk mund ta lija 100 ditë pa mamin”/ Habit këngëtarja shqiptare, tregon pse nuk u bë pjesë e Big Brother Vip

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Lindita Halimi ka zbuluar se ishte një nga personazhet Vip, e cila ishte ftuar për të qenë pjesë e realitoshoët, Big Brother Vip.

Lëngëtarja ka treguar se e ka marrë në konsideratë të bëhej pjesë e Big Brother Vip, por me kërkesën që të merrte me vete dhe të bijën, pasi nuk mund ta linte 100 ditë pa mamin.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ Linda Halimi (@linditaworld)

Më pas e pyetur nga këngëtari Alban Ramosaj nëse do të bëhet pjesë, Lindita është përgjigjur:

“Jo këtë vit. Nuk mund të rri 100 ditë pa paguar! Nuk kishte oferta pagese për t’u bërë pjesë, thjesht “shpresë” për të fitur 100 mijë euro dhe unë kam fatura për të paguar”, u përgjigj ajo.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas këtij komenti ka patur shumë reagime, pasi njëra prej komentuesve i shkruan nëse është mami beqare pasi, pasi burri duhet të ishte ai që paguan faturat.

Kjo ka shkaktuar zemërimin e këngëtares, e cila shprehet se është një person i pavarur dhe nuk ka nevojë patjetër për një mashkull në jetën e saj për ta mbajtur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Raporti i Sarës me Dj Pm/ Einxhel e këshillon: Nëse ke pëlqim për të, bëj kujdes

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Hyrja e DJ Pm në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ka bërë që edhe prezenca e Sarës të shihet me një sy tjetër.

Që në hyrje djaloshi kosovar ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Sarës dhe nuk kanë munguar gjestet, afrimitetet dhe përqafime mes dyshes.Si duket edhe Sara po nis të krijojë një pëlqim për të. Në lidhje me këtë ajo ka kërkuar këshilla nga vajzat brenda shtëpisë. Einxhel ishte ajo që e këshilloj.

LEXO EDHE:  Mihrije Braha: Më kanë ofruar 1 milionë dollarë për një natë në ishull

LEXO EDHE:  “Më lini të qetë mua dhe barkun tim”, këngëtarja e njohur hedh poshtë lajmet e shtatzënisë

“Shfrytëzo situatën,kaloni mirë,por duhet të bësh kujdes nëse ke një pëlqim të vërtetë për të”,-i ka thënë Einxhel Sarës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas Alvisës, Hyseni i hedh akuza të rënda autores së “Përputhen”/ “Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti…”

Publikuar

-

Nga

Puntata e fundit e “Pëputhen Prime” shkaktoi një presion shumë të madh në studio. Ajo situatë vazhdon të komentohet pafund. Publiku dhe personazhe të tjerë të famshëm janë ndarë thuajse në gjysëm dhe një pjesë është krahë Alvisës dhe pjesa tjetër krahë Hysenit.

Kujtojmë se mbrëmjen e shkuar Hyseni publikoi një sërë përgjimesh dhe pretendon se Alvisa e ka tradhtuar, nga ana tjatër Alvisa akuzoi Hysenin për dhunë fizike dhe psikike gjatë kohës sa ishin lidhur.

Nëpermjet një publikimi në rjetet sociale Hyseni është shprehur se kurrë nuk ka ndodhur kjo gjë dhe se fjalën dhunë ai nuk e njeh fare.

LEXO EDHE:  18 shpikje fantastike që ju vijnë në ndihmë për rritjen e fëmijëve

LEXO EDHE:  “Vajza po më qante natën”, këngëtarja tregon arsyen pse nuk e nxjerr në InstagramMë tej ai ka vijuar duke publikuar një pjesë tjetër të incizimeve dhe këtë herë ka akuzuar jo vetëm Alvisën por edhe producenten e emisionit Olsa Muhameti, duke shtuar se nëse e provon ajo do të mbajë përgjegjësi.

“Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti do të mbash përgjegjësi, që e cfarë nuk keni sajuar aty për ca klikime dhe vëmëndje”, është shprehur Hyseni./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vendi më i çuditshëm që ke bërë seks”/ Arjola Demiri habit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga tëmat e diskutuara gjatë ditës së sotme në “Big Brother” ka qënë rëfimi i banorëve në lidhje më vendet më të çuditshme ku ata kishin kryer marrëdhënie seksuale.

Një nga rrëfimet që ka habitur më së shumti banorët ka qënë Arjola.

Në një moment ajo i ka thënë Beniadës se është e sigurt që mund të marrë meritat për vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale.

LEXO EDHE:  Endri dhe Stefi Prifti zbulojnë surprizën/ Së shpejti me një emision me moderatoren e njohur

LEXO EDHE:  Disa mënyra për të përmirësuar sjelljen e fëmijës tuaj

Ajo u shpreh se vendi nuk është në tokë por në qiell.“Unë mund të kem vendin më të çuditshëm ku kam kryer marrëdhënie seksuale

“Në lodra??? Ku? Tek ato që rrotullohen, ku pra në qiell”, e ka pyetur Beniada.

Ndërkohë Ariola e ka pohuar dhe është përgjigjur: “Pikërisht, në qiell”./CNA.al

LEXO TE PLOTE