Connect with Us

Jasmina “shpërthen” ndaj ish konkurrentit/ “Është treguar një shok ordiner”

Showbizz

Jasmina “shpërthen” ndaj ish konkurrentit/ “Është treguar një shok ordiner”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Jasmin Kadriu është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram. Ajo shpesh realizon biseda virtuale me ndjekësit e saj ku tregon detaje nga jeta e saj si dhe diskuton për tema të ndryshme.

Së fundi Jasmina, ka treguar se miqësia e saj me ish konkurrentin e Pëpruthen, Alesandro, i cili i dedikoi edhe një këngë ka marrë fund.

Përmes një story ajo tregon se Alesandro doli një shok ordiner dhe ka shkëputur marrëdhëniet shoqërore me të.

Alessandro është treguar një shok ordiner, që nuk e flas dot se i bie të përfshij edhe persona të tjerë, edhe vajzën në fjalë që nuk ka faj, dhe s’ka pse t’i futet emri në Instagramin tim. Kështu që nga ai moment i kam shkëputur marrëdhëniet me të. Më erdhi një mesazh në Instagram, ku thonte që Alessandro ka thënë që kënga nuk është për ty, më the e të thashë, kënga është për mua, është për mua dhe do të jetë derisa ajo këngë të mos mbahet më mend. Do jetë për Jasminën gjë që nuk më intereson se nuk është bërë për qëllime të pastra”, është shprehur ndër të tjera Jasmina në video./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Video/ E bija feston ditëlindjen e 10-të, Aurela Gaçe i organizon festën e paharruar

Publikuar

-

Nga

Grace, vajza e këngëtares shumë të dashur për publikun Aurela Gaçe, ka festuar 10 vjetorin e lindjes.

Ndërkohë Aurela është kujdesur t’i organizojë një festë të paharruar. Këngëtarja ka ndarë disa momente edhe në Instagram, shoqëruar me një dedikim prekës për të bijën.

“10 vjet me ty Grace im, bekimi i parë i dy familjeve. Nuk po shkruaj gjithë çfarë ndjen zemra ime si nënë, ndjesitë e çuditeshme qysh kur mësova se brenda meje rritej një zemër e vogël, momentin kur e mora në krahë për herë të parë, se do të duhej të shkruaja shumë gjatë, por ka 10 vjet që jeta ime mori kuptimin më të bukur, më me vlerë.

10 vite, e bekuar me Grace (Hirin e Perëndisë). Mbrëmë ajo festoi mes shoqeve e shokëve te klasës, e sigurisht me shoqet që janë rritur bashkë ne lagje, me familjet bashkë, e uroj me zemër që gjithë fëmijet të jenë te bekuar e rrethuar me dashuri. Përgjigjia e çdo hapi në jetë, dashuria”, ka shkruar Aurela në postimin e saj. /CNA.al

LEXO EDHE:  S’ kanë fund të papriturat/ Murati jo vetëm i lidhur jashtë, shumë shpejt do të bëhet baba

LEXO EDHE:  S’ kanë fund të papriturat/ Murati jo vetëm i lidhur jashtë, shumë shpejt do të bëhet baba

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka ngel bebe, e papjekur”/ Beniada dhe Arjola thashetheme për Beatrix

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas takimit të Kledit dhe Beatrix, banorët kanë vijuar me komentet rreth sjelljes së saj. Trixa u shpreh se është ndierë në siklet pas ftesës së marrë nga Kledi, pasi kishte kuptuar se ky i fundit kishte një tërheqje ndaj saj.

Sot Arjola dhe Beniada kanë komentuar sjelljen e saj ndaj Kledit. Sipas dy vajzave Beatrix është e papjekur dhe sillet si një fëmijë. “E kuptoj, ka ngel bebe”, ka thënë Arjola.

“Është e vogël. Edhe pse është 27 vjeç sillet si 20. Mosha nuk e bën pjekurinë”, është shprehur Beniada.

LEXO EDHE:  Shefi i diplomacisë serbe i këndon Edi Ramës

LEXO EDHE:  Shefi i diplomacisë serbe i këndon Edi RamësNdërkohë Kledi nga ana tjetër ka thënë se nuk e dinte që jo ishte vënë në siklet për këtë arsye.

Ai është problem Nuk doja ta veja në siklet gocën. Kur e kamdëgjuar që është në siklet. Kur thashë që unë pëlqej Triksën, e paskam vënë në siklet dhe nuk e dija. Nuk i njoh mirë njerëzit”, shprehet Kledi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i njoh njerëzit”/ Kledi justifikohet pas takimit romantik me Beatrix

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi romantik i Kledi Hysës me këngëtaren Beatrix Ramosaj ka qenë shumë i përfolur në mediat rozë, për faktin se Kledi duke patur një të dashur jashtë programit ka shprehur pëlqim për këngëtaren në Big Brother Vip.

Ky veprim i tij nuk është komentuar aspak mirë nga ndjekësit në rrjetet sociale, të cilët kanë shpërthyer ndaj tij, duke thënë se duhet të dalë jashtë shtëpisë së Big Brother.

Pas shafqjes së klipit mbrëmjen e kaluar, Kledi në një bisedë sot me Arjolën dhe Beniadën ka shprehur se ndihet keq që ka  vënë Triksën në siklet.

LEXO EDHE:  “Se ti je krejt çka kam dasht”/Një tjetër djalë në jetën e Ledjanës, detaji që ngre dyshimet

LEXO EDHE:  Rama i lë në mes emisionin Sokol Ballës/ “Kam më të rëndësishëm Zahon dhe vajzën”Ai është justifikuar duke thënë se nuk donte ta vinte në siklet dhe se nuk i njeh mirë njerëzit.

Ai është problem Nuk doja ta veja në siklet gocën. Kur e kamdëgjuar që është në siklet. Kur thashë që unë pëlqej Triksën, e paskam vënë në siklet dhe nuk e dija. Nuk i njoh mirë njerëzit”, shprehet Kledi.

Më herët, Kledi është shprehur se kur të dalë nga Big Brother do të ndëmarrë një hap përsa i përket jetës së tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE