Connect with Us

FOTO-“Mami pikante”/ Vetëm me të brendshme të kuqe, modelja amerikane “tërbon” rrjetin

Showbizz

FOTO-“Mami pikante”/ Vetëm me të brendshme të kuqe, modelja amerikane “tërbon” rrjetin

Publikuar

-

cna, lajm show

Anastasia Karanikolaou, e njohur në rrjetet sociale si Stassie Baby dhe si shoqja e ngushtë e Kylie Jenner është një ndër modelet më provokuese.

Herë pas here ajo publikon foto me veshje ose bikini shumë minimaliste dhe sigurohet ti vejë “flakën” rrjetit.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në faqen e saj të Instagramit ku pozon vetëm me të brendshme të kuqë dhe krahas fotove shkruan “mami pikane”. Fotot e saj bënë xhiron e rrjetit dhe u pëlqyer nga mijëra njerëz.

LEXO EDHE:  Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

cna lajm show

cna lajm show

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Opinionistja e “Përputhen” provokon Alvisën/ “Kur s’ke bërë gjë, pse je kaq e friksuar për atë video”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë përballjes me Brunon, Alvisa i ka thënë nëse ai ka ndonjë video apo inçizim të saj me të cilën dëshiron ta provokojë apo t’i bëjë presion.

Bruno e ka mohuar po Alvisa ka vijuar me idenë e saj dhe dukej disi i e shqetësuar.

Në lidhje me këtë është pyetur nga opinionistja e sotme e “Pëputhen” Mihrie Braha.

LEXO EDHE:  Modelja mbi peshë i kërkon fotografit ta bëjë të dobët/ Photoshopi i ndryshon jetën

LEXO EDHE:  Bjondina më provokuese e momentit/ Kjo është modelja që do t’iu fiksojë me linjat e saj perfekteAjo e ka pyetur: “Nësë ti nuk ke asnjë shëetësim atëhere pse të shoh të frikësuar se ai ka një video për ty? Nuk e kuptoj.”

Ndërkohë Alvisa është përgjigjur: “Jo nuk jam e frikësuar por ndihem si e prerë në besë.”/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përballën me njëri-tjetrin/ Alvisa-Brunos- Pëlqej Bashkimin, jo ty

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Alvisa dhe Bruno ka qenë një prej dysheve në “Përputhen” që është pëlqyer më së shumti nga publiku. Por tashmë lidhja e tyre është “e përplasur”. Kjo për arsye sepse Alvisa ka vendosur të njohë më  mirë Bashkimin.

Gjatë përballjes me Buronon mbrëmjen e sotme të “Përputhen Prime”, ajo është shprehur se është zhgënjyer prej tij dhe pëlqimin më të madh e ka për Bashkimin.

Alvisa: Ty të është zbehur pëlqimi. Unë kam thënë që nuk dua të dal më me ty se ti je i paqëndrueshëm.LEXO EDHE:  “Mund të kem Tom Hardyn në shtrat dhe nuk do të bëj gjë”/ Modelja tregon pse nuk i pëlqen seksi në mëngjes

LEXO EDHE:  Me gjoksin jashtë në tapetin e kuq/ 46-vjeçarja “lë pa mend” të gjithë fansat

Bruno: E ke gabim komplet

Alvisa: Që mos harxhojmë kohën kot unë kam shkëputur marrëdhënien me ty. Nga ana tjetër Bashkimi pavarësisht të gjithave nuk ka ndryshuar. Nga kjo unë kam kuptuar se jam më e tërhequr ndaj tij dhe pëlqimi më i madh është Bashkimi jo ty./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Cili nga banorët të pëlqen?/ Dj Pm nuk nguron të ngacmojë Sarën

Publikuar

-

Nga

cna ;akjm show

DJ Pm, konkurenti që ju bashkua shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” mbrëmjen e shkuar, nuk nguron që herë pas here të ngacmojë Sarën.

Që në hyrje ai ka shprehur një pëlqim për të dhe dita e sotme ka qenë e mbushur me shumë gjeste nga ana tij për Sarën.

LEXO EDHE:  Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

LEXO EDHE:  “Mund të kem Tom Hardyn në shtrat dhe nuk do të bëj gjë”/ Modelja tregon pse nuk i pëlqen seksi në mëngjes

Gjatë mbasdites ai i ka drejtuar një pyetje Sarës e cila tingelloi sa komike po aq edhe provokuese.Dj PM i ka drejtuar këtë pyetje: Më thuaj cilin prej banorëve të pëlqen në shtëpi dhe pse pikërisht PM?

Pyetja nuk ka marë përgjigje por ka kaluar me të qeshur nga ana e Sarës./CNA.al

LEXO TE PLOTE