Connect with Us

“E lumtur që përmendet origjina ime”/Aktorja shqiptare flet për rolin e saj në serialin turk

Showbizz

“E lumtur që përmendet origjina ime”/Aktorja shqiptare flet për rolin e saj në serialin turk

Publikuar

-

cna lajm show

Artistët shqiptarë vazhdojnë të na bëjnë krenarë. Modelja dhe aktorja me origjinë shqiptare, Arbnora Ademaj ka nisur karrierën e saj në kinematografinë turke dhe si duket me hapa shumë të sigurt. Prej disa muajsh tashmë ajo ka nisur xhirimet e një seriali, prodhim turk “Jeta e thyer” (Kirk Hayatlar, në turqisht).

cna lajm show

Surpriza është se pothuajse në çdo episode përmendet fakti se Arbnora është shqiptare.

LEXO EDHE:  Vetëm 20 vjeçe, ndahet nga jeta modelja pas një ataku kardiak

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe modelja:

Sa e lumtur jam që në çdo episod pothuajse të përmendet që jam shqiptare”, është shprehur Arbnora krahas një fragmenti te shkëputur nga seriali turk.

Në serial, Arbnora Ademaj luan rolin e Leylas, një nuse shqiptare e martuar me një turk, që mbetët e ve në moshë të re, vetëm me një djalë./CAN.al

cna lajm show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ti nuk je kështu jashtë”/ Semi zhgënjehet nga Igli

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Igli Zarka është banori më i ri në shtëpinë e Big Brother. Edhe pse kanë kaluar vetëm dy ditë nga hyrja e tij, Igli ka rritur të rikrijojë diskutime, madje ia ka dalë që banorët të bëjnë edhe thashetheme për të.

Së fundi ai ka patur diskutime me dy prej banorëve Arditin dhe Semin. Gjatë një bisede, ai i ka kërkuar Semit të mos bëjë provokime ndaj tij.

LEXO EDHE:  Ronela Hajati kërkon të mbyllë “hallet” me trupin e Kejvinës: Ma jep me qera

LEXO EDHE:  Bukuroshja shqiptare që ju lë pa mend me format e saj/ Fotot më shpërthyese të modelesSemi është shprehur se ai nuk është kështu jashtë, por Igli i është drejtuar duke thënë se brenda në shtëpi është gjithçka ndryshe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- “Gjithë jetën me ty”/ Dori Ramaliu kurorëzon marrëdhënien e tij me Ivën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

“Familja nuk është një gjë e rëndesishme”, ajo është gjithçka! Me këto fjalë Dori Ramaliu ka nisur një video ku tregon disa fragmente të jetës së tij dhe nga kurorëzimi i martesës së tij me Ivën. Çifti gjithashtu janë në pritje të një fëmije.

Në videon e publikuar ai ka shkëputur disa nga momentet më të bukura të bashkëjetesës së tij me Ivën, që nga njohja, udhëtimet, shtatzania e Ivës dhe deri në kurrorëzimi i marrëdhënies së tij.

 

View this post on Instagram

 A post shared by Dorian Ramaliu (@dorian_ramaliu)

Dori i cili tashmë është bërë i njohur për publikun shqiptar nga moderimi i emisionit “Fiks Fare” ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për bashkëshorten e tij: “Gjithë jetën me ty. Dy vite bashkë dhe sot një familje”, shkruan ai krahas fotove të postuara nga ceremonia e martesës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Semi tregon gabimin që ka bërë me Bojkenin/ “Dua të kem një jetë timen”

Publikuar

-

Nga

Marrëdhënia mes kantautorit të njohur Bojken Lako dhe këngëtares Semi Jaupaj për një kohë shumë të gjatë ka qenë në heshtje dhe nuk është përfolur gjatë. Por hyrja e Semit të emisionin më të shikuar të momentit “Big Brother Vip” duket se ka zbuluar disa detaje që nuk i kemi ditur.

Kantautori Bojken Lako dhe Semi Jaupaj kishin zgjedhur për shumë vite të mos flisnin për jetën e tyre private, por hyrja e kësaj të fundit në një reality shoë si ‘Big Brother’, ka nxjerrë për publikun disa detaje dhe të panjohura nga marrëdhënia e tyre.

Si filli ajo është shprehur se nuk ekziston mundësia e një bashhimi te mundshëm me Bojkenin edhe pse ata kaluan rreth 8 vite bashkë. Ndër të tjera ajo tregoi se këngëtari ishte dashuria e saj e parë dhe se janë njohur kur ajo ishte vetëm 17 vjeç, ndërsa Bojkeni 34.

LEXO EDHE:  Një “zjarr” si Kelly Galle/ Fotot më magjepsëse të yllit të pasarelave

LEXO EDHE:  Vetëm 20 vjeçe, ndahet nga jeta modelja pas një ataku kardiakSë fundmi banorët kanë luajtur me  “lojën e sinqeritetit”, ku ata duhet t’i bënin pyetje njëri-tjetrit, dhe personi tjetar duhet të përgjigjej në mënyrë të sinqertë. Einxhel e pyeti Semin se çfarë do të ndryshonte në një marrëdhënie tjetër.

“Së pari të kem një jetë timen, në kuptimin që unë nuk kam punuar, nuk kam patur një shoqëri timen krahas shoqërisë së atij, dhe njeriu duhet të ketë një jetë të vetën”, tha këngëtarja, duke nënkuptuar se ka pasur një konflikt të këtij lloji në marrëdhënien e saj me Bojkenin./CNA.al

LEXO TE PLOTE