“Basha i pashpresë”/ Berisha: Pa ne këtu, Shqipëria ka një narkokryetar dhe një peng

Ish kryeministri Sali Berisha, nga foltorja e Shkodrës, ku ka mbledhur qindra e mijëra demokratë, tha se po të mos ishte për vendosmërië e tyre, Shqipëria sot ka një narkokryetar dhe një peng Lulzim Basha. ‘A është kjo një çështej mes Sali Berishës dhe Bashës? Jo. Them se është një çështje themelore, për pluralizmin shqiptarë. … Continue reading “Basha i pashpresë”/ Berisha: Pa ne këtu, Shqipëria ka një narkokryetar dhe një peng