Connect with Us

U nda nga bashkëshorti biznesmen/ Fjolla Morina vazhdon me plane të reja

Showbizz

U nda nga bashkëshorti biznesmen/ Fjolla Morina vazhdon me plane të reja

Publikuar

-

cna lajm show

Emri i Fjolla Morinës është lakuar gjatë në media prej disa muajsh tashmë.

Duke nisur që nga akuzat per trafikim armësh, dënimi, arratisja, martesa, lirimi nga burgu dhe tani ndarja.

Ka qenë vet dyshja që hodhën dyshimet e para në lidhje me ndarjen e tyre pasi kanë fshirë të gjitha fotot me njëri tjetrin dhe nuk ndiqen më në Instagram, por nuk kanë dhënë asnjë lloj deklarate.

LEXO EDHE:  “A po t’pëlqen zemër”/ Fjolla Morina publikon videon intime me Fisnikun

Fjolla si duket ka vendosur të vazhdojë më jetën e saj dhe është fokusuar tek bizneset duke u përpjekur që ti bëjë ato sa më fitimprurëse.

Ajo sigurohet që të “përdorë” emrin e saj për t’i reklamuar ato sa më mirë.

cna lajm show

cna lajm show

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në Instagram ku shfqet shumë e kuruar veshur nga atelia e saj luksoze “Alayah Luxury”./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Urgjent të dalë nga shtëpia”/ Ultimatumi i babai të Fifit për produksionin e “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Para disa ditësh këngëtarja e njohur Filloreta Raci, Fifi ka vendosur të lejë shtëpisë e Big Brother. Kjo për shkak të gjitha diskutimeve që ndoshën për shkak se këngëtarja ndërhyu në marrëdhënien e Sarës dhe Dj Pajtimit.

Kujtojmë se opinionistja Balina, e kritikoi Fifin duke i thënë se ajo më së shumti kërkon vëmendje. Pas kësaj Fifi ka kërkuar të dalë jashtë dhe në moment ra pa ndjenja poshtë.

 “Fifi, mendoj se ky është një reagim i përsëritur. Dhe më shumë sesa dashuron dashurinë, do vëmendjen! T’u duk sikur të iku një pjesë e vëmendjes tënde”, i tha Balina. Pas kesaj, Fifi përsëriste pa pushim: “Arbana dua të lë shtëpinë” dhe menjëherë pas kësaj situate ra në dysheme papritur.Edhe pse Fifi vendosi të qëndrote atë ditë në shtëpi, ditën tjetër pas një konsulti me psikologët mori vendimin përfunmditar të largohej nga shtëpia dhe ti kushtonte më shumë vëmendje shëndetit të saj.

LEXO EDHE:  Habit avokatja e Fjolla Morinës/ S’janë armë zjarri, njëra është pistoletë për të trembur…

LEXO EDHE:  U arrestua me Fjolla Morinën/ Lirohet nga qelia biznesmeni

Në lidhje më këtë ka ndikuar edhe babai i Fifit. Kur këngëtarja  është rrëzuar pa ndjenja në transmetimin live, i ati ka marrë masat dhe i ka kërkuar produksionit ta bindin Fifin që të dalë nga shtëpia menjëherë. Babai i Fifit, një intelektual në Kosovë, u bë i njohur për publikun pasi ishte ai që e surprizoi të bijën ku edhe e këshilloi.

 “Nuk je Filloreta që njoh unë. Ti duhet me mbështet njerin. Me qenë Leta babit. Ti ke hy në gjynah bab me do sene. Nuk je sjellë mirë, nuk të kam edukuar me këto gjeste bab. Ti je çika jeme, duhet me tregu vetveten”, ishin fjalët e babait të Fifit atë ditë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajzat komentojnë operacionet plastike të Beatrix: Nuk ja kanë bërë mirë…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vajzat e shtëpsë së “Big Brother Vip” kanë folur në lidhje me operacionet plastike. Konkretisht Beniada, Monika dhe Antonela. Gjatë bisedës ato kanë folur edhe për Beatrixën. Në një moment Beniada u shpreh se e ka kuptuar që e ka bërë gjoksin, por nuk i duket se ja kanë bërë mirë.

“Duket edhe Trixa e ka bërë por nuk ia kanë bërë mirë të shkretës. Kur vesh fustane ka siklet unë e kuptoj, sidomos kur është një fustan i hapur. Mendoj se i ka bërë këtu në Shqipëri. Nuk ia kanë bërë mirë”, ka thënë Beniada.

LEXO EDHE:  “A po t’pëlqen zemër”/ Fjolla Morina publikon videon intime me Fisnikun

LEXO EDHE:  Fjolla Morina pozon me vajzën e vogël, (Foto)Më tej ajo foli për veten dhe një ndërhyrje që ka bërë tek gjoksi, por nuk është plastike.

“Unë nuk i kam të bëra se kam patur një problem te gjoksi dhe e kam bërë operacion dhe vit për vit të shtohet. Të marrin dhjamin nga barku dhe ta vendosin te gjoksi. Kam dy vjet. E kam patur dy e gjysmë tani e kam tre”-tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Debatet me banorët/ Revoltohet keq Antonela: Në këtë shtëpi ka vetëm…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që në hyrja e Antonlës në “Big Brother Vip” mes saj dhe banorëve ka pasur shumë debate.

Si duket Antonela është ndjerë tepër e acaruar kohët e fundit për shkak te debateve qe ka pasur me disa nga banorët.

Në një bisedë me Einxhel ajo i thot asaj se brenda shtëpisë ka vetëm negativitet.

“Këtu në këtë shtëpi ka vetëm negativitet”-tha Antonela.

“E di që ka negativitet po mos e ushqej veten me këtë frymë se dhe unë si puna jote kam arritur në një pikë që jam marrë me negativitetin dhe e hëngra vetë.Edhe të jemi duke vdekur nuk i dhimset njeriu.I duket sikur e meritojmë,“-i tha Einxhel./CNA.alLEXO EDHE:  Është Fjolla Morina apo Kim Kardashian?/Këngëtarja shfaqet më seksi se kurrë

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE