Connect with Us

FOTOT-Serena merr surprizën e bukur në 20 vjetorin e lindjes / Arjoni i propozon për martesë “Mbretëreshës së Twerk-ut “

Showbizz

FOTOT-Serena merr surprizën e bukur në 20 vjetorin e lindjes / Arjoni i propozon për martesë “Mbretëreshës së Twerk-ut “

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Serena Sula, e njohur ndryshe si Mbretëresha e Twerkut dhe Arjoni i Përputhen janë një nga çiftet më të përfolura të momentit.

Serena ka festuar së fundi 20 vjetorin e lindjes dhe Arjoni është kujdesur që kjo ditë të jetë e paharrueshme për të.

Në një ambient romantik, me lule, qirinj dhe në natyrë, Arjoni e ka befasuar teksa i ka bërë dhe propozimin për martesë.

LEXO EDHE:  “Nga lotët tek dorëheqja e Gramoz Ruçit”/ Rama publikon pamjet emocionuese nga Kongresi PS

Gëzuar ditëlindjen mbretëresha e Twerk-ut”, shkruan Arjoni krahas pamjeve./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Gazetarja shokon Arian Çanin/ “Kam 7 vite që nuk bëj seks”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gazetarja italiane, Nausica Della Valle, i ka shokuar të gjithë me deklaratën e saj, përfshirë këtu edhe vetë moderatorin Arian Çani.

E ftuar në emisionin Zonë e Lirë, gaztearja ka rrëfyer se prej 7 vitesh nuk ka kryer marrëdhënie seksuale.Ka 7 vite që nuk bëj seks dhe jam shumë mirë. Jam mirë”, tha gazetarja. Gjithashtu gazetarja nuk ka nguruar të flasë edhe për preferencat e saj seksuale.

LEXO EDHE:  WOW- Sara nxeh rrjetin me fustanin e shkrutër

LEXO EDHE:  WOW- Sara nxeh rrjetin me fustanin e shkrutër

Ajo tregon se prej dy vitesh nuk është më lezbike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja e fortë mes Monikës dhe Iglit/ Aktorja i kërkon falje pas gjestit: Të përgjërohem…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Monika dhe Igli kanë patur një diskutim pas përfundimit të spektaklit. Ajo i ka kërkuar Iglit 10 minuta kohë për të shpjeguar gjestin e saj që u shfaq në video, por ai nuk e lejon duke i kërkuar të mos i afrohet.

Monika është ndierë shumë keq dhe ka shpërthyer në të qara duke u shprehur se ka bërë një gabim shumë të madh ndaj Iglit.

LEXO EDHE:  WOW- Sara nxeh rrjetin me fustanin e shkrutër

LEXO EDHE:  Marina Vjollca çmend fansat/ Shfaqet "njësoj" si aktorja e njohur turke

Ajo i ka kërkuar falje Iglit, duke iu përgjëruar për gjestin e bërë ndërsa Igli ka pranuar faljen e saj duke thënë se e njeh dhe se është një njeri i mirë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një tjetër çift në Big Brother Vip?/ Nisin flirtet, banori i ri kujdeset për Sarën teksa fle gjumë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi, ose ndryshe DJ Pm ashtu siç njihet për publikun së bashku me Dj Dagz janë bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip.

Dj Pm që në hyrje të tij ka shprehur hapur pëlqimin për një prej banoreve Sarën. Pas spektaklit kanë nisur flirtet mes tyre, ku Dj Pm shihet pranë Sarës dhe duke thënë “Më pëlqen të rri me ty”.

Nuk ka mjaftuar me kaq. Teksa u shtrinë për gjumë, Dj Pm shkoi pranë krevatit të Sarës duke u kujdesur për të.

LEXO EDHE:  Familja Rama e bashkuar/ Kryeministri publikon foton pasi “trokiti” Viti i Ri

LEXO EDHE:  “Vezullimi i Tokës”/ Fenomeni i rrallë që pritet të ndodhë këtë javë

Ai i merr dorën dhe ia vendos në shtrat, duke u kudesur që të mos e zgjonte nga gjumi. Ndërsa edhe mëngjesin e sotëm, Sara është zgjuar Dj Pm me një përqafim shumë të ngrohtë.

Mesa duket në shtëpi do të formohet shumë shpejt një çift./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE