Connect with Us

Plumbat trondisin Lezhën/ Dyshohet për të plagosur

Kronika

Plumbat trondisin Lezhën/ Dyshohet për të plagosur

Publikuar

-

cna lajme kronike

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur paraditen e sotme, në zonën e ishull Lezhës.

Nga të shtënat me armë, dyshohet se ka mbetur i plagosur një efektiv policie.

Oficeri me iniciale S.M është gjetur në një kanal në Ishull Lezhë.

Nuk dihen ende rrethanat e plagosjes në veri të vendit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Ekzekutimi në Astir/ Zbardhet dëshmia e mikut të Mihasit

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Atentati i të shtunës mbrëma në Astir ku u vranë dy persona, ka tronditur mbarë opinionin publik.

Sot kanë dalë në dritë të tjera detaje, mbi ekzekutimin Erigers Mihasit dhe mikut të tij, Armand Dumanit.

Report Tv ka sjellë dëshminë e një prej miqve të Mihasit. Miku i tij konfirmon se Mihasi i druhej një sulmi të mundshëm.Pavarësisht vigjilencës, ditën e vrasjes, sipas hetuesve, Mihasi dhe miku i tij Armand Dumani, nuk kanë kuptuar ndjekjen nga mjeti “Toyota”.

LEXO EDHE:  Stresi i lirë provokon keq policinë, publikohet video e tij në një klub nate

LEXO EDHE:  Shkëmbim zjarri mes dy makinave/ Nuk dihet nëse ka të lënduar

Erigersi kujdesej për të gjitha lëvizjet që bënte. Prej kohësh evitonte qëndrimet në ambientet publike dhe ishte vigjilent kudo që lëvizte. Të vetmet vende që qëndonte ishin rreth zonës ku kishte shtëpinë, me njerëz që u besonte” , kjo është dëshmia para hetuesve e njërit prej miqve të Erigers Mihasit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

I vetëquajtur vrasës me pagesë/ Lirohet ish-anëtari i bandës së Durrësit

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Selman Heta, ish-anëtar i bandës së Durrësit, është lënë i lirë nga Gjykata e rrethit Mat.

Raportohet se ai është liruar me kusht, pasi kishin mbetur për të vuajtur edhe 3 vite e 6 muaj burgim.Selman Heta i vetëquajtur vrasës me pagesë është personi që ka zbërthyer gjithë veprimtarinë e Bandës së Durrësit, por më pas gjatë procesit i ka tërhequr deklaratat e tij.

LEXO EDHE:  “Ah si nuk kam një grusht të fortë…”/ Aktori i njohur reagon pas përplasjes së Metës me policinë

LEXO EDHE:  “Ah si nuk kam një grusht të fortë…”/ Aktori i njohur reagon pas përplasjes së Metës me policinë

Ndërkohë mësohet se prokuroria ka ankimuar vendimin për lirimin me kusht të tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij/ Arrestohet 32 vjeçari

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Një 32 vjeçar me iniciale E. A, është arrestuar nga policia në Tiranë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2 kanë bërë të mundur arrestimin e 32 vjecarit mbi të cilin rëndon akuza “Dhuna në familje”./CNA.al

LEXO TE PLOTE