LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Bllokohet faqja zyrtare e kryeministrit Edi Rama

28 Shtator 2021, 07:14, Aktualitet CNA
Foto-Bllokohet faqja zyrtare e kryeministrit Edi Rama

Në ditën që në Tiranë ndodhet Presidentja e Komisionit Europian, Ursula Von Der Leyen dhe një ditë pas takimeve në Kosovë, kryeministrit Edi Rama, i është bllokuar faqja zyrtare në rrjetin social në FB.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur më facebookun e Kryeministrit, është sulmuar nga hakerat apo është raportuar nga ndjekësit, por ai nuk mund të transmetojnë asgjë, të paktën deri në këto momente nga rrjeti social, siç jemi mësuar ta shohim çdo ditë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga