Connect with Us

VIDEO-Pamje që do t’iu lënë “gojëhapur”/ Këngëtarja shqiptare me shtëpi të re në Amerikë

Showbizz

VIDEO-Pamje që do t’iu lënë “gojëhapur”/ Këngëtarja shqiptare me shtëpi të re në Amerikë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Linda Halimi është një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Këngëtarja jeton prej vitesh në SHBA ku dhe ka ndërtuar familjen dhe karrierën e saj.

Së fundi Linda ka treguar se është zhvendosur në shtëpinë e saj të re dhe ka treguar dhe pamjet brenda dhe jashtë saj.

Një apartament me shumë hapësirë, i dekoruar me shumë shije në ngjyrat gri, të zezë dhe të bardha.

Këngëtarja ka zbuluar se ende nuk e ka përfunduar dekorimin e saj, por zbulon pamjen e mrekullueshme që ka apartamenti i saj gjigant.

LEXO EDHE:  Këngëtarja bën ndryshimin drastik në pamje/ Ja se si duket Jonida Maliqi

Përmes disa videove ajo shihet mjaft e lumtur për zhvendosjen e saj. Kujtojmë se pak kohë më parë, këngëtarja ka bërë të ditur se ka kryer një ndërhyrje tek të pasmet e saj./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Po krijohet çifti i parë në Big Brother Vip?/ Beniada tregon mashkullin e saj ideal

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani është modelja seksi, e cila është bërë pjesë e realityshowt Big Brother Vip.

Që në hyrje të saj ajo shfaqi një afrimitet mjaft të madh me njërin prej banorëve, këngëtarin Ardit  Çunin.

Gjatë një bisede, me banorë të tjerë ajo ka treguar se ndihet shumë rehat dhe komode pranë Arditit, pasi nuk e bën të ndihet në siklet dhe mund të flasë lirshëm me të.

Ndërkohë balerini dhe koreografi Ilir Shaqiri e pyet përsi është mashkulli i saj ideal dhe ajo i përgjigjet se mashkulli i saj duhet të jetë ironik, që nuk i merr gjërat shumë seriozisht.

LEXO EDHE:  Jennifer nuk di të plaket!/ Tregon trupin në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Videot skandaloze të kryegjyqtares/ Ministrja Gjonaj: Të merren masat, të hetohet gjendja pasuroreMe Arditin jam shumë rehat. Është shumë i thjeshtë. Është me këmbët në tokë. Flas lirisht me të. Nuk të bën të ndihesh në siklet”, shprehet ajo.

Ilir Shaqiri: Si duhet të jetë mashkulli jot ideal?

Beniada: Ironik, që nuk i merr gjërat seriozisht. Nuk më pëlqejnë ata që dëgjonë të shikojnë”, shprehet Beniada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Dembacaj jep një këshillë për të gjitha nuset/ Ditën e dasmës mos harroni të merrni…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pak ditë më parë, aktorja Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe bënë betimin në kishë.

Çifti realizoi një dasmë, e cila u komentua gjatë në media. Nga fustani deri tek atmosfera, fotot dhe videot që qarkullonin në rrjetet sociale ishin të pafundme.

Së fundi e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, aktorja ka zbuluar një këshillë për të gjitha nuset që të ndihen sa më rehat në dasmën e tyre de ta shijojnë atë ditë të veçantë.Rudina rrëfeu se pasi ndërroi dy palë këpucë me taka, zgjidhja që i solli rehatinë ishin një palë atlete të bardha.

LEXO EDHE:  FOTO-Ronela Hajati më seksi se kurrë/ Këngëtarja e djeg Instagramin me foton e fundit

LEXO EDHE:  Këngëtarja bën ndryshimin drastik në pamje/ Ja se si duket Jonida Maliqi

Ajo i këshillon të gjitha nuset që në ditën e tyre më të bukur të marrin një palë atlete të bardha për fat dhe për rehati.

Tani të them të drejtën kisha kohë që punoja të isha fit.Më ka ndihmuar Zoti se kisha atletet me vete. Zoti ka qenë me mua në këtë pjesë. Do e sugjeroja për çdo nuse, merrni një palë atlete. Ishte një festë e bukur që e shijuam të gjithë”, tha Rudina. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E ligë, e pasjellshme”/ Ndjekësit “shpërthejnë” në komente negative për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe personazhet më të komentuar të momentit.

Të gjithë e pëlqejnë atë si këngëtare por duket se sjellja e saj në Big Brother i ka zhgënjyer paksa ndjekësit.

Në rrjtete sociale, ka patur shumë komente negative rreth saj përsa i përket reagimeve të saj brenda shtëpisë.

Të shumtë janë ata që e kanë kritikuar këngëtaren, madje disa e quajnë të ligë, të pasjellshme dhe të papjekur.

LEXO EDHE:  Këngëtarja bën ndryshimin drastik në pamje/ Ja se si duket Jonida Maliqi

LEXO EDHE:  Juliana Pasha bën rrëfimin prekës: Shpresoj që një ditë Zoti të më bekojë me një fëmijëKjo vjen pasi në disa situata Fifi ka reaguar shumë keq ndaj banorëve, për arsye të ushqimit apo gjumit.

Reagimi i saj është komentuar edhe nga banorët të cilët mendojnë se sjellja e saj është e tepruar.

Për më tepër shihni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE