Connect with Us

Nuk ndalet Kurtney Kardashian/ E shtrirë në shtrat, poston foton provokuese

Showbizz

Nuk ndalet Kurtney Kardashian/ E shtrirë në shtrat, poston foton provokuese

Publikuar

-

Fotot e Kurtney dhe Megan Fox një javë më parë ku pozuan per SKIMS, vetem me një palë të brendshme, bënë xhiron e rrjetit dhe u komentuan pafund.

cna lajm show

cna lajm show

Si duket Kurtney nuk ndalet se postuari foto shumë provokuese për ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e shtrir në një krevat, me flokët e çrregullt, grim minimalist dhe ka mbuluar pjesen e gjoksit vetëm me një cep batanijeje.

LEXO EDHE:  Fshin të gjitha gjurmët/ Kim kapet mat nga ndjekësit e Instagramit

cna lajm show

“Klani” Kardashian në fakt asnjëherë nuk rresht së surprizuari publikun dhe prej një kohe të gjatë tashmë janë pjesë e pandashme dhe kryefjalë e medias rozë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk ka çfarë jep më”/ Banorët e “Big Brother Vip” bëjnë thashetheme për Granitin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Graniti prej kohësh tashmë ka qenë një nga banorët më të përfolur të shtëpisë më të famshme në vend, “Big Brother Vip”.

Gjithashtu Graniti është një ndër banorët në nominim bashkë me Monikën, Sarën dhe Ilirin. Në lidhje me këtë ai është bërë objekt bisede mes Monikës dhe Einxhel. Sipas Monikës Graniti nuk ka më çfarë të japë në këtë shtëpi.

Jam 1 miliard e bindur që Graniti nuk ka këtu çfarë jep më”, shprehet Monika.

LEXO EDHE:  Fshin të gjitha gjurmët/ Kim kapet mat nga ndjekësit e Instagramit

LEXO EDHE:  Mund ta shikoni barkun e Khloe në këtë foto?

Nga ana tjetër Einxhel thotë se ish futbollisti ka ndryshuar.

Graniti nuk ka për të dal.Ai ka ndryshuar,ka filluar flet dhe me banorët e tjerë dhe duan ta shikojnë brenda shtëpisë. Llafet e mija kanë dal deri më sot”./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i duan shqiptarët e Kosovës”/ Mentor Haziri reagon ashpër pas refuzimit nga festivali i RTSH-së

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari i njohur, Mentor Haziri nuk është pranuar në edicionin e 60-të në “Festivalin e Këngës” në RTSH. Në lidhje me këtë këngëtari ka reaguar shumë i revoltuar.

Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ai është shprehur se nuk ka marrë asnjë shpjegim nga ana e organizatorëve edhe pse kënga e tij ishte orkestruar nga profesionistë të muzikës nga Irlanda.

Ndër të tjera  ai ka bërë një deklaratë të bujshme se diskriminohen këngëtarët nga Kosova në këtë festival.

Postimi i plotë i Hazirit:Deklaratë lidhur me Festivalin e RTSH se !

Kënga ime e re e shkruar nga unë dhe e orkestruar nga profesionistë të muzikës nga Irlanda nuk u pranua në FEST RTSH pa dhënë asnjë arsye të vetme ! Në të kaluarën ma kanë thënë që ështëe festival i ndyte e i zhytun në korrupsion ku kënga shitet me pazare nëpër korridore shumë kohë para – kurrë skam besu sepse jam rrit duke pa ate Festival me kengetarë të vjetër e ikona të asaj kohe. Sot fatkeqësisht e vërtetova këtë të keqe dhe po ashtu vertetova se ai Festival si don shqiptarët nga Kosova aty sepse bëjnë konkurencën. Asnjë nga Kosova nuk është konkurent aty këtë vit, po bash ketu dua të ndërlidhem. Një gjë dua te potencoj që Kosovarja Rona Nishliu ja u zbardhi fytyrën në Eurovizion dhe sot performanca dhe kanga e saj KOSOVARE dëgjohet ende nepër botë dhe është kangë historike e Eurovizionit. Marre ju qofte juve – Komisioni i turpit Ardit Gjebrea, Elton Deda, Klodian Cafoku, Marjan Deda, Zefina Hasani, Arta Marku, Redi Treni – qe u frikesuat aq shume nga nje shqiptar i Kosovës sa qe nuk ja dhatë mundesinë as te garoj me të tjeret sepse jeni mesuar me festivale orgjish playbacku gje që fatkeqesisht unë se bëj dot por këndoj live, dhe mos harroni shumë shpejt në Kosovë bahet Festivali i cili perfaqeson Kosoven ne Eurosong. Dhe ju do humbni shume nga artistet kosovare te cilet qe nga viti 2000 sollen Pop-in Rock – un Hip Hopin Jazz in e Funk un ne muziken e Shqiperise.

Kjo kange do vije se shpejti me videoklip dhe e shihni arsyen pse keta nuk e pranuan sepse frikesohen nga e mira nga origjinalja nga muzika e vertete prandaj. Turp amatera. Kam filluar te besoj ne kombin kosovar”.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Masazhoi vajzat gjysëm të zhveshura të “Big Brother Vip”/ Flet e dashura e Kledit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Haula, një vajzë gjermane e cila është edhe e dashura e konkurentit Kledi Hysa ishte e ftuar në një lidhje Skype te emisioni “Shqipëria Live”

Ka ka folur në lidhje se si e sheh ish futbollistin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri

Si fillim ajo është shprehur se i vjen mirë që është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun.Big Brother është diçka e re, është një eskperiment i ri. Natyrisht që ai është larg nga familja, nga njerzit e dashur. Një respekt i madh për mua që ka ecur aq mirë, është shumë i dashur”.

Por më tej ajo tregoi se nuk e ka parë me shumë dëshirë momentin kur ai ka masazhuar vajzat:

LEXO EDHE:  Kim Kardashian udhëtoi drejt Parisit për një cheesecake

LEXO EDHE:  FOTOT- Demi Rose “godet” sërish rrjetin/ Ekspozon të pasmet bombastike

Nuk e shoh me aq dëshirë të madhe, natyrisht, por ai është Kledi, është i dashur, më i dashur seç duhet, por nuk jam xheloze për këtë, sepse e di se si është Kledi. Ne kemi 6 vjet bashkë. Për mua është shumë korrekte që ai nuk flet për jetën private”, ka vijuar Haula./CNA.al

LEXO TE PLOTE