LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je si ikonë mode”/ Studentja komplimenton Ramën, kryeministri: Vjen nga halli

27 Shtator 2021, 16:45, Aktualitet CNA
“Je si ikonë mode”/ Studentja komplimenton Ramën,

Në përmbyllje të takimit me studentët në Universitetin e Prishtinës, njëra prej studenteve ka komplimentuar kryeminsitrin Edi Rama, duke e quajtur ?ikonë të modës?.

Komplimentit Rama iu përgjigj me një falenderim dhe tha se kur Zoti nuk t?i jep të gjitha sajohesh dhe mundohesh të rregullohesh.

Studentja: Jeni ikonë e modës, komplimente se pyetje nuk kisha.

Rama: Dëgjo, e di si është kjo punë. Kur t?i ka dhënë Zoti dhe natyra të gjitha nuk ka nevojë me u saju, por sajohesh kur nuk t?i ka dhënë të gjitha dhe mundohesh të rregullohesh. Vjen nga halli kjo, s?ka lidhje?Por faleminderit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga