Connect with Us

Godet sërish Fjolla Morina/ Pas daljes nga burgu, ndahet nga bashkëshorti?

Showbizz

Godet sërish Fjolla Morina/ Pas daljes nga burgu, ndahet nga bashkëshorti?

Publikuar

-

cna lajm show

Para disa ditësh u konfirmua zyrtarisht se Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi, pas arrestimit në korrik të këtij viti.

Ajo është rikthyer në mediat sociale ku vazhdon të jetë po aq aktive.

Megjithëse, po aludohet se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj biznesmeni Fisnik Syla.

Ka qenë ky i fundi ai që ka shtuar dyshimet sepse ka fshirë të gjitha fotot me Fjollën.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe këngëtarja më vonë duke larguar të gjitha fotografitë më të.

cna lajm show

Ende nuk ka asnjë reagim nga dyshja dhe na mbetet të presim se çfarë realisht ka ndodhur mes tyre.

LEXO EDHE:  “Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

Kujtojmë se Fjolla Morina u martua me Biznesmenin Fisnik Syla, në një dasmë madhështore në Maldive, ndërkohë që ishte e shpallur në kërkim nga policia. Ajo u arrestua në kufi, pasi në makinën e saj u gjetën dy pistoleta dhe fishekë. Ajo u dënua me arrest shtëpie në Kukës, ku nga aty u arratis dhe më pas u shpall në kërkim nga autoritetet vendase.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Gjykata e la në burg/ Fjolla Morina “arratiset” sërish, poston foto dhe i konfuzon të gjithë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Mirë se erdhe kunatë”/ Motra e Granitit ‘zyrtarizon’ lidhjen e të vëllait me Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Granit Cana është një nga VIP-at që është bërë pjesë e Big Brother.

Bukuroshi nga Kosova ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve, sidomos pas afrimitetit më këngëtaren Filloreta Raçi.

Përmes një lidhje skype në “Ftesë në 5”, motra e Granitit, moderatorja Genta Cana, tregoi sesi e sheh këtë marrëdhënie dhe lojën në përgjithësi të vëllait të saj.“Po më vjen keq që Graniti më duket pak i ngurtë aty, sepse në jetën reale bën shumë humor”, u shpreh si fillim ajo.

LEXO EDHE:  ‘Çdo gjë që ka një fillim ka dhe një mbarim’/Françeska Jaçe ndahet nga biznesmeni

LEXO EDHE:  "Gjeni një dhomë hoteli"/Çifti i njohur kapet mat në momente intime në mes të publikut

Ajo gjithashtu shtoi se më herët Graniti ka pasur disa lidhje, duke e konsideruar vëllain pak tip aventurier. Kur u pyet se si e sheh marrëdhënien e tij me Fifin aty brenda, Genta nuk ngurroi të jepte një përgjigje pozitive.

“E kemi parë që po i shpalos disa ndjenja. Unë si kunatë i them Fifit ‘Mirë se erdhe në shtëpinë tonë’”, tha duke qeshur ajo, ndërsa më tej theksoi se sheh seriozitet në marrëdhënien e tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam ndenja për këtë konkurrent”/ Tola zgjedh mes Albit dhe Melikut

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Konkurrentja e Përputhen Arlinda Tole, ka zhvilluar takim e saj të radhës me Melikun.

E pyetur nga Bora se në cilin nga takimet që ka zhvilluar deri më tani është ndjerë më mirë, Tole është përgjigjur me Melikun. Ajo ka theksuar se me të ka ndjerë më shumë ndjenja dhe emocione.“Me Albin jam ndjerë mirë, më ka prekur ajo që kemi diskutuar, ndërsa me Nikun sikur ishim më të përfshirë. Mund të krijojë ndjesi për Melikun, ka pasur më shumë emocione”, ka thënë ajo.

LEXO EDHE:  “Unë thashë po”/ Fjolla Morina merr propozimin për martesë nga biznesmeni

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga njeriu më i pasur në botë, ish bashkëshortja fiton shumën marramendëse

Më tej Tole është shprehur se një fije e hollë i ndan të dy djemtë dhe se ndjesinë që ka pasur nga Meliku e ka pasur edhe me Albin në takimin e parë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E patë surratin e atij”/ Në dhomën e dënimit, Paloma nis thashethemet për banorët

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Për shkak të thyerjes se rregullave të “Big Brother” Paloma Fifi, Arditi dhe Iliri janë dënuar dhe ju duhet të kalojnë dy ditë në një dhomë.

Si duket për të shtyrë kohën ata kanë vendosur të bëjnë thashethemë për banorët e tjerë.

Konkretisht ata nisën të komentojnë reagimet në mimikë që bënë konkurentët e tjerë kur Arbana Osmani publikoi rezultatin.Palomës si duket i kishte bërë më së shumti përshtypje reagimi i Donaldit aq sa në një moment i thotë banorëve të tjerë “E patë surratin e tij”?

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga njeriu më i pasur në botë, ish bashkëshortja fiton shumën marramendëse

LEXO EDHE:  Besojeni ose jo, çifti Beckham duket se është një hap larg ndarjes dhe Victoria e ka pranuar tashmë!

Kujtojmë se 14 banorë jënë bërë pjesë e emisionit më të ndjekur të momentit “Big Brother” për të fituar në fund shumën prej 100 mijë euro. Pritet që gjatë javëve të kemi eleminime dhe hyrje të reja në program./CNA.al

LEXO TE PLOTE