LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazetari Dhimitër Gjoka nderohet me titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”

27 Shtator 2021, 15:32, Aktualitet CNA
Gazetari Dhimitër Gjoka nderohet me titullin e lartë

Gazetari dhe moderatori i njohur Dhimitër Gjoka, është nderuar me titullin e lartë ?Mjeshtër i Madh? nga presidenti Ilir Meta.

Gjoka ka një karrierë të gjatë në fushën e medias, është autor i dhjetëra skenare filmash, programesh dhe dokumentarësh.

Duke ndarë me të gjithë ndjekësit këtë moment të veccantë, Gjoka falenderon teleshikuesit, kolegët dhe bashkëpunëtorët që kanë ndarë së bashku kohën e vyer televizive.

“Miq ,sot eshte nje nga ditet e lumtura te jetes time. Presidenti i Republikes Z. Ilir Meta me vleresoi per karriren time 45 vjecare ne mikrofonin e Radio Tiranes dhe ne ekranet televizive shqiptare me titullin Mjeshter i Madh. Dua te falenderoj me kete rast ju teleshikues te dashur qe me keni pranuar neper cdo mbremje ne familjet tuaja nga ekrani televiziv. Dua te falenderoj gjithashtu gjithe koleget dhe bashkpuntoret e mi qe kemi ndare se bashku kohen e vyer televizive. Perqafime te gjitheve.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga