Connect with Us

FOTO-Me bikini minimaliste/ Modelja 25 vjeçare “çmend” ndjekësit

Showbizz

FOTO-Me bikini minimaliste/ Modelja 25 vjeçare “çmend” ndjekësit

Publikuar

-

cna lajm show

Modelja Stephanie Symonds, njihet tashmë jo vetem për karrieren e saj si modele por edhe për publikimin e fotove shumë provokuese në rrjetet sociale.

cna lajm show

Së fundimi ajo ka postuar një foto nga pushimet e saj në Greqi ku ka pozuar me nje palë bikini shumë minimaliste të zeza te cilat i shfaqin edhe linjat trupore bombastike.

LEXO EDHE:  Bjondina që çmend meshkujt/ Njihuni me bukuroshen australiane

Mund të të mësoj disa gjëra”, shkruan 25 vjeçarja krahas fotos.

cna lajm show

Ajo është gjithashtu edhe një prej imazheve kryesore në kompaninë e famshmë të modës “FashinNova”./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk njihen”/ Ndjekësit ironizojnë banoret e “Big Brother” pa grim

Publikuar

-

Nga

Gjatë qëndrimit në Big Brother vajzat rrinë pa grim për të qenë më komode. Por duke qenë se ndjekësit janë mësuar ti shohin të kuruara deri në detaj e kanë vënë re se duken shumë ndryshe pa grim.

Pjesa më e madhe e komenteve shprehen se nuk dallojnë fare si personat e ekranit që ata janë mësuar të shohin.

LEXO EDHE:  “Bomba” Vildane Zeneli/ Fotot më të fundit të modeles shqiptare

LEXO EDHE:  Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më përvëluese të Viki OdintcovaGjithësesi duket se vajzat ndihen shumë komode dhe rrehat pa grim edhe pse janë në qendër të vëmendjes dhe para kamerave gjatë gjithë kohës, dhe kjo është për tu vlerësuar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përlotet Fifi/ Arsyeja pse u prek banorja e “Big Brother VIP”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi dhe Semi, dy banoret e shtëpsisë më të famshme të momentit kanë bërë një bashkëbisedim dhe kanë folur për familjarët e tyre. Në këtë moment Fifi është prekur shumë dhe ka nisur të qajë.

Ajo i ka thënë Semit se i mungon shumë mbesa e saj sepse ka qenë pranë saj që kur ka lindur.

LEXO EDHE:  FOTOT-Bukuroshja braziliane ngre temperaturat/ Tregon fizikun marramendës ngjyrë çokollatë

LEXO EDHE:  Bjondina që çmend meshkujt/ Njihuni me bukuroshen australianeEdhe Semi ka thenë se mbesat e saj i ka në Kanada dhe nuk i ka parë asnjëherë.

Kjo është dita e dytë që Banorët e “Big Brother” janë brenda shtëpisë. Kujtojmë se rrugëtimi i tyre do të vazhdojë për 100 ditë të plota. Në fund njëri prej tyre do të shpallet fitues./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komente

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pjesë e big Brother u bë edhe këngëtarja e hitit “jetike” dhe njëkohësisht shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, Semi jaupaj.

Ajo u pa duke u larë në pishinë me Donaldin dhe kaq mjaftoi që ndjekësit të shpërthejnë në komente duke bërë tag  Borën.

A e sheh se çfarë shoqe ke”, i drejtohen ata Borës.Pritej që për shkak të miqesisë së tyre Semi të mbante distancë prej tij, por ata u panë bashkë pa praninë e askujt dhe për këtë arsye pati një reagim të fortë nga publiku.

LEXO EDHE:  FOTOT-Bukuroshja braziliane ngre temperaturat/ Tregon fizikun marramendës ngjyrë çokollatë

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza provokuese/ Fotot më fantastike të Alessandra Ambrosio

Kujtojmë se moderatorja  Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj, kanë qenë për një kohë shumë të gjatë në një lidhje por janë ndarë më vonë përfundmimisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE