Connect with Us

E ofendoi në mes të emisionit/ Edi i kërkon takim 4 minutësh Adës, ajo e refuzon

Showbizz

E ofendoi në mes të emisionit/ Edi i kërkon takim 4 minutësh Adës, ajo e refuzon

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh, debatet kanë qenë shumë të ashpra mes dy konkurrentëve të Përputhen, Adës dhe Edit.

Ky i fundit shpërtheu në ofendime ndaj Adës, duke i vënë në dukje operacionet plastike dhe duke thënë në mes të emisionit se nuk i dukej si femër, por si burrë.

Pas gjithë këtyre situatave dhe ofendikeve të vazhdueshme, Edi ka kërkuar një takim 4 minutësh me Adën, për të sqaruar mosmarrëveshjet mes tyre, por Ada e ka refuzuar, duke thënë se kapitulli mes saj dhe Edit është mbyllur. /CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Përfundoi në spital, e kishte rrahur babai”/ Edi i Përputhen “hap zemrën”: Kam qarë për një femër

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Eduard Kuçi është një nga djemtë më të përfolur në Përputhen. Ai shpesh është bërë shkak i nisjes së shumë debateve në emision.

Mirëpo sot në takimin e tij me Mikelën ka treguar më shumë rreth jetës së tij private dhe ka rrëfyer një histori mjaft tronditëse.I pyetur nga Mikela se si është ai në dashuri dhe a ka qarë ndonjëherë për një femër, Edi është përgjigjur që po ka qarë pasi ish partnerja e tij kishte përfunduar në spiatl pasi ishte dhunuar fizikisht nga babai i saj.

LEXO EDHE:  Deputeti i PD-së: Të amnistohen fshatarët që kultivuan drogë…

LEXO EDHE:  Rama publikon foto me Soros në New York/ Komentuesit e masakrojnë

“Kam qajt për një femër po kam qenë pak më i ri. Ka shkuar në spital, e ka rrahur babai”, është shprehur Edi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela nxjerr ‘zbuluar’ Argjendin/ “Ka tentuar disa herë të më puthë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mikela ka zbuluar disa skena mes saj dhe Argjendin jashtë kamerave. Konkurrentja ka treguar se Argjendi teksa e ka shoqëruar për në shtëpi ka tentuar ta puthë në makinë.

Ndërkohë që Argjendi e ka mohuar, këtë duke thënë që ai e ka puthur në faqe dhe ajo ndoshta ka menduar se dëshironte ta puthte në buzë.

LEXO EDHE:  Deputeti i PD-së: Të amnistohen fshatarët që kultivuan drogë…

LEXO EDHE:  Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim “zbarkon” në kryeministriPas këtij “sekreti” të zbuluar, Mikela ka thënë se nuk është vetëm ky rasti por edhe në prapaskenë ka tenatuar disa herë.

Këto deklarata i ka mohuar Argjendi, i cili më pas ka nisur një debat me Bashkimin për Ritvanën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Femra si kjo në botë numërohen me gishta”/ Azemi i “marrosur” pas konkurrentes së re të Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonia Gjoka është konkurrentja më e re e Përputhen. Konkurrentja ka tërhequr vëmendjen e djemve me pamjen e saj.

Sot në puntatën e radhës të Përputhen, Antonia është surprizuar nga njëri prej konkurrentëve, Azemi.

Ai e ka ftuar në një kërcim dhe është shprehur se Antonia është një nga ato femrat e rralla që numërohen me gishta.

LEXO EDHE:  I kërkoi të rikthehej në garë/ Saimiri merr vendimin për Enxhëllin

LEXO EDHE:  I kërkoi të rikthehej në garë/ Saimiri merr vendimin për EnxhëllinËshtë shumë e bukur. Mua më duket femër e rrallë, në botë mund të numërohen në gishta”, është shprehur Azemi.

Kjo deklaratë e tij i ka befasuar të gjithë konkurrentët pasi më parë Azemi ka treguar se ka një pëlqim shumë të madh për Tolën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE