Connect with Us

Rrjetet sociale dhe filtrat/ Moderatorja shqiptare: Është një imponim nga e gjithë bota për të qenë perfekt

Showbizz

Rrjetet sociale dhe filtrat/ Moderatorja shqiptare: Është një imponim nga e gjithë bota për të qenë perfekt

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në rubrikën “Në trotuar” është diskutuar tema rreth rrjeteve sociale dhe filtrave.

Moderatorja Argjira Spanca tha se fotografitë me filtra tanimë janë kthyer në një trend që ka staruar nga personazhet e famshëm.

Ajo shprehet se kjo tashmë është një imponim që bota ta bën sot të jesh në perfeksion.

Është fiksim pa lidhje. Shumë herë jam pa grim dhe kur jam në gjendje të tmerrshme e përdor këtë filtrin.

LEXO EDHE:  Prindërit në Facebook, fëmijët në Snapchat

Por duke na parë shumë adoleshtentë është kthyer në trend dhe përdoret nga të gjithë.

Është një imponim që bota ta bën sot të jesh në perfeksion”, thotë Spanca./ CNA.al

 

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Dashuria ime e parë”/ Banorja e “Big Brother” flet për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë vitit 2011 u bë publike lidhja e Bojken Lakos dhe Semi Jaupaj. Edhe pse çifti preferoi ta mbante lidhjen e tyre larg syrit të kamerave lidhja e tyre u perfol shpesh herë në median rozë.

Së fundmi gjatë një sfide në ‘Big Brother VIP’, Semi Jaupaj foli për ndarjen e saj nga  Bojken Lako. Ajo tha se këngëtari ka qenë dashuria e saj e parë dhe mbi të gjitha vazhdojnë të mbeten miq të mirë edhe pas ndarjes.

LEXO EDHE:  “T’kam pikë të dobët”/ Fifi dedikim special për Flori Mumajesin

LEXO EDHE:  Prindërit në Facebook, fëmijët në SnapchatDashuria ime e parë. Jemi njohur kur isha vetëm 17 vjeç, ndërsa Bojkeni 34. Kam marrëdhënie të mirë, e pyes për çdo gjë. E pyeta nëse duhet të futesha ose jo”, është shprehur Semi.

Ajo pohoi ndarjen nga këngëtari i njohur gjatë “Këngës Magjike”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndahet nga shoqja e ngushtë e Borës/ Donaldi “thumbon” hapur ish partneren

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Bora dhe Donaldi kanë qenë një prej çifteve me të komentuar të medias rozë. Edhe pas ndarjes së tyre ata vazhdojnë të jenë emrat më të përfolur.

Gjatë një bisede në shtëpinë e “Big Brother”, ku Semi e ka pyetur se çfarë kriteresh duhet të ketë femra ideale e tij, Donaldi i ka thënë se mbi të gjitha vlerësoj sinqeritetin. Kjo aludohet se është një thumb i hapur për Borën sepse edhe në intervista të tjera është shprehur së u nfa nga Bora pikërisht sepse ajo nuk ka qenë e sinqertë me të.

LEXO EDHE:  Rrëfimi i Dajana Shabanit/ “Ish burri më tradhtoi te lokali i shoqes”

LEXO EDHE:  Foto/Moderatorja e re sportive po “çmend” rrjetin me linjat e saj“Femra ideale për mua duhet të jetë solare, të ketë të njëjtin sens humori me mua dhe më kryesorja e sinqertë“, është shprehur ai, ndërkohe që Semi, shoqja e ngushtë e Borës e ka pohuar./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ajo shfaqi xhelozi të hapur kundrejt meje”/ Roza Lati “demaskon” moderatoren e njohur

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Së fundmi moderatorja e njohur e emisionit “Why Not” ka qenë e ftuar në emisionin “Prive” ku i është përgjigjur 50 pyetjeve.

Ajo ka zbuluar shumë gjera në një intervistë të shkurtër.

Moderatorja e ‘Why Not’ si fillim tregoi se se ka refuzuar Big Brother Vip për arsye pune.

‘Nuk e kam luksin të rri 3 muaj aty. Kam punë’,- tregoi ajo.Roza Lati u pyet gjithashtu se në cilin program është ndjerë se ka pasur një lloj inati ndaj saj dhe ajo përmendi emisionin “Ftesë në 5”.

LEXO EDHE:  Moment epik! Moderatorja shqiptare rrëzohet gjatë emisionit

LEXO EDHE:  Prindërit në Facebook, fëmijët në Snapchat

Kur isha e ftuar te mbasditja në Top Channel. Moderatorja shfaqi xhelozi të hapur dhe po e them këtë pasi e thonë të gjithë. Pra është akumulim i opninionit publik”.

Ndërsa pyetjes nëse i pëlqen politika ajo është përgjigjur se nuk i intereson politika por do donte shumë të kishte Edi Ramën në emision pasi sipas saj është ‘personazh i paparë’.

E dua në emision, është personazh i paparë”, ka thënë ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE