Pritjes i erdhi fundi/ Ish konkurenti i “Përputhen” bëhet  baba për herë të parë

26 Shtator 2021, 19:56, Lifestyle CNA
Pritjes i erdhi fundi/ Ish konkurenti i “Përputhen” bëhet

Të gjithve na kujtohet Lulëzimi, djali nga Kosova i cili si fillim u bë i njohur për publikun shqiptar gjatë pjesëmarrjes së tij në sezonin e parë të ?Për?puthen?, dhe më von në formatin të ngjashëm në Kosovë, në emisionin?It?s my love?.

Pikerisht në atë emision erdhi edhe lajmi i ?bujshëm” se prej 2 vitesh ai ishte në një lidhjë dashurie dhe mbi të gjitha ata ishin në pritje të fëmijës së pare dhe se produksioni ishte në djeni të lidhjes se tij jashtë programit.

Ky lajm u bë i ditur në emsionin ?n?Kosovë show?ku ai ishte i ftuar dhe në një moment bëhet pjesë edhe bashkëshortja e tij.

Ajo që mori më së shumti vëmendje ishte deklarata e tij se ishte  i martuar, jo thjesht i lidhur.

Nëpërmjet një fotoje në rrjetet sociale Lulëzimi ka zbuluar se më në fund është bërë baba.

?Mirë se erdhe në jetë qika jem?, shkruan ai krahas fotos me vajzën e tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga