Connect with Us

“Nuk është më 16”/ Greta Koçi feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtarja

Showbizz

“Nuk është më 16”/ Greta Koçi feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtarja

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura dhe të pëlqyera për shqiptarët.

Ajo është e njohur edhe për batutën e famshme për moshën, por tashmë nuk është më “16 vjeç”.

Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 30 vjeç,Koçi nuk e ka aspak problem ta tregojë moshën dhe duket mjaft e lumtur.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Greta shkruan: “Sot kam ditëlindjen, mbush 30”. Kujtojmë se së fundi Greta ka treguar se është në një lidhje dahsurie.

LEXO EDHE:  FOTO-Vitet janë thjesht një numër/ Trupin e Jennifer Lopezit e kanë zili dhe 20-vjeçaret e ditëve të sotme

Pak kohë më parë ajo pa dashur zbuloi dhe unazën e fejesës, duke zbuluar kështu se lidhja e saj tashmë është e konsoliduar. Prej kohësh ajo është zhvendosur për të jetuar në Vienë, ku thuhet se jeton dhe partneri i saj./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- “Të ka rënë një nur”/ Ndjekësit nuk ndalin komplimentat ndaj Arbanës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Arbana Osmani duket se është pritur mjaft mirë nga publiku si prezantuese dhe moderatore e emisionit “Big Brother”.

E favorizuar edhe nga eksperienca disa vjecare Arbana shkëlqeu me pjesëmarrjen e saj në emision.Gjithesesi ndjekësit nuk janë ndalur vetëm tek aftësitë e saj në prezantim por e kanë komplimentuar edhe për pamjen.

LEXO EDHE:  “I fala babait krevatin tim”/ Këngëtarja tregon historinë e trishtë të fëmijërisë

Sipas tyre që kur ka nisur “Big Brother” Arbana ka marre tjetër nur./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më tha je fshatare”/ Fifi flet për ndarjen nga ish i dashuri

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë një diskutimi brenda shtëpisë së “Big Brother” Fifi ka folur rreth një historie personale ku ish i dashuri e ka lënë sepse nëna e tij mendonte se ishte fshatare dhe nuk e pëlqente Fifin

Mua më ka thënë ish-i dashuri im i parë, po më thotë nëna: ‘Zgjidh mes mua dhe asaj’, pse? ‘Sepse ajo është katundare e Ferizajt dhe është këngëtare dhe unë s’e dua nusen as këngëtare as katundare”, ka treguar këngëtarja e njohur.

LEXO EDHE:  “Shoqja e tij” ka ditëlindjen/ Jul Deda i bën urimin e bukur

LEXO EDHE:  Këngëtarja çudit me deklaratën: Më vinte turp se isha panseksualeNë fakt Fifi flet shumë rrallë për jetën e saj personale dhe është e habitshme disi që këtë herë bëri një përjashtim.

Kujtojme së para një viti ajo u përfol se kishte nisur një lidhje me një djalë nga Shqipëria të quajtur Xhulio  por që pas një kohe të shkurtër, dyshja u ndanë. Pas kësaj Fifi nuk nguroi të bëntë këngë që gjithashtu përfliteshin se ishin dedikim ndaj djalit në fjalë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kam bashkëjetuar për 2 muaj/ Vazhdojnë rrëfimet në “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

Rrëfimet si duket nuk mungojnë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Benilda ishtë e para që zbuloi se ka qenë në një fejesë për rreth 7 vjet por ishte ndarë sepse u fejua shumë e vogël dhe nuk e donte më partnerin duke i hedhur edhe të emës fajin.

Rradha si duket u pasua nga ish-futbollisti seksi Granit Cania.

LEXO EDHE:  “Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë”/ Rita Ora emocionon me dedikimin për të ëmën

LEXO EDHE:  “I fala babait krevatin tim”/ Këngëtarja tregon historinë e trishtë të fëmijërisëDuke u marë më provën e përjavëshme me bluajtjen e kafes ai ka bërë një bashkëbisedim me Palomën dhe Elhaidin.

Gjatë bisedës ai pohoi se ka qenë në një bashkëjetesë me një vajzë për dy muaj. Por zbuluan se lidhja mes tyre nuk funksionoi dhe secili vazhdoi me rrugën e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE