Mëngjesi në trup/ Modelja “marros” meshkujt, publikon fotot e nxehta me copëza frutash në pjesët intime

26 Shtator 2021, 08:10, Lifestyle CNA
Mëngjesi në trup/ Modelja “marros” meshkujt, publikon

Anyuta Rai është një modele dhe blogere shumë e njohur në rrjetet sociale. Rai numëron më shumë se 3 milionë ndjekës në Instagram.

Karrierën si modele Rai e ka filluar në moshën 18 vjeçare, ku u evidentua për format e saj perfekte të trupit dhe fotot vërtetë të nxehta.

Bukuroshja ruse nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj.

Në disa prej fotovetë publikuara në Instagram jao shfaqet tërësisht e zhveshurm e shtrirë buzë një pishine dhe pjesët intime i mbulon me copëza frutash.

Fotot e saj janë komentuar nga mijëra fansa të cilët janë të marrosur pas saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga