Connect with Us

Me një vlerë maramendëse/ Adam Levine dhe bashkëshortja e tij pronarë të vilës luksoze në Los Angeles

Showbizz

Me një vlerë maramendëse/ Adam Levine dhe bashkëshortja e tij pronarë të vilës luksoze në Los Angeles

Publikuar

-

cna lajm show

Kreu i grupit Maroon 5, Adam Levine dhe gruaja e tij, modelja Behati Prinsloo janë bërë  pronarë të  një pronë prej 32 milionë dollarësh.

Image

Prona me gjashtë dhoma gjumi përfshin pothuajse 9,000 metra katrorë dhe është ndërtuar në vitin 1940, sipas informacioneve që paraqiten në të dhenat e pronës.

Ajo përfshin një sipërfaqe prej tre hektarësh dhe gjithashtu ka shtatë banjo dhe një pishinë.

Adam Levine, 39 vjeç dhe bashkëshorrtja e tij, modelja e famshme BehatiPrinsloo, 30 vjeç, thuhet se e kanë blerë shtëpinë nga ish -çifti i famshëm Ben Affleck dhe Jennifer Garner, sipas një artikulli të Los Angeles Times nga koha e blerjes së këtij të fundit.

LEXO EDHE:  Dolën të bënin pazar/ Çifti nga Durrësi përfundon tre ditë në paraburgim

Affleck ish bashkëshortja e tij, të dy 46 vjeç, e blenë shtëpinë në vitin 2009 për pak më shumë se 17.5 milion dollarë përmes një kontrate  të lidhur me menaxherët e tyre të biznesit, sipas të dhënave të pronës tw publikuara edhe nw webin- masionglobal.com.

Kjo pronë përfshihet në listen e top 10 pronave më luksoze në të gjithë Los Angelos, dhe duke parë çmimin të gjithë bindemi për këtë pjesë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Plas keq në Big Brother/ Shkopi i Fifit tremb Semin, këngëtaren e kap ankthi

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet mes Semit dhe Fifit kanë degraduar edhë më tej, në shtëpinë e Big Brother Vip”.

Fifi është shfaqur me një shkop gjatë bisedës me banorët e tjerë, por kjo duket se e ka trembur Semin, duke i shkaktuar kriza paniku.

Semi i ka kërkuar të rrijë larg saj dhe mos vërdalliset me shkop nëpër shtëpi.

Semi: Larg meje të lutëm. Duket se me atë shkopin kur vërdallisesh do rrafësh ndonjë.

Fifi: Kujdes kur ofendon. Pse rri me shkop vërdallë !

Semi: Nuk të shof dot me shkop.Fifi: Ke frikë nga shkopi ti?

Semi: Kur të shoh ty më kap frika. Gjithë kanë ta dish.

LEXO EDHE:  “Puthjet tona më të shfrenuara”/Çifti i famshëm i Instagramit “nxeh” fansat

LEXO EDHE:  Cifti i shumëpërfolur hollivudian në Los Angeles

Pas kësaj bisede, Semi është larguar duke qarë, ndërsa është shoqëruar nga Donaldi dhe Beniada.

E revoltuar ajo ka filluar të ankohet se të gjithë po i japin krah Fifit se mos bëhet keq.

“Të gjithë i japin krah, Ilir, Sabiani, mos ndërhy se bëhet keq. Po pse duhet më i par robt me u shtrirë përtokë. Kam frikë të flej gjumë për Zotin. Një njëriu që është i cmendur nuk mund t’i hapet rrugë e kam seriozisht. Ajo bën mirë të rrij larg meje”, ka thënë Semi./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO/ Ushtarakja e ëmbël izraelite do do t’iu rrëmbejë zemrën me pozat e fundit

Publikuar

-

Nga

Yael Shelbia , është vajza 19 vjeçare e cila është shpallur si vajza më e bukur në botë nga lista e Tc Candler  dhe Kritikëve të Pavarur.

Përveç se modele dhe aktore, çka e bën më të veçantë Yael, është fakti se  po kryen shërbimine detyrueshëm në Forcën Ajrore Izraelite.

Ushtarakja izraelite, poston herë pas here fotot në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ka ndarë dhe disa pamje nga një aksion me helikopter.

LEXO EDHE:  Nuk fshihet më/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen e dashurisë me futbollistin e njohur

LEXO EDHE:  Krokodili ia këput krahun/ Ja çfarë bën gruaja pak ditë më vonëPër më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gati për Halloween?/ Ana Cheri ‘përvëlon’ rrjetin me videon e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në rrjetet sociale, e veshur për Halloëeen, duke dhënë një ide interesante për vajzat e guximshme.

LEXO EDHE:  Krokodili ia këput krahun/ Ja çfarë bën gruaja pak ditë më vonë

LEXO EDHE:  "Puthjet tona më të shfrenuara"/Çifti i famshëm i Instagramit "nxeh" fansat

Për më shumë, shikoni, videon më poshtë:

 View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

 

LEXO TE PLOTE