Connect with Us

FOTO-Mësuesja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Modelja shqiptare poston fotot “përveluese”

Showbizz

FOTO-Mësuesja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Modelja shqiptare poston fotot “përveluese”

Publikuar

-

Me shumë mundësi të gjithë do të donit të kishit një mësuese të tillë.

Modelja shqiptare Ziza Pajaziti është shumë e komentuar në median rozë për shkak të fotove provokuese dhe formave trupore perfekte.

Së fundmi ajo ka postuar një foto shumë provokuese e veshur si një mesuese shumë seksi.

Me një këmishë të hapur në pjesa e dekoltesë që i tregon gjoksin bombastik, një fund në ngjyrë të kuqe dhe lejla me kuadrata, geta të zeza dhe me libra në dorë, modelja shqiptare i ka lënë të gjithë me gojë hapur.

LEXO EDHE:  Bel i hollë dhe të pasme bombastike/ Kjo modele do t’iu lërë pa gjumë me fotot e saj

Më lejo të të mësoj”, shkruan Pajzaziti në foton e saj.

No description available. No description available.

Zizën tashmë e njohim të gjithë si një ndër modelet më të bukura nga Kosova. Ajo ka ndërtuar një karrierë të suksesshme jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më tej./CNA.al

No description available.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- “Të ka rënë një nur”/ Ndjekësit nuk ndalin komplimentat ndaj Arbanës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Arbana Osmani duket se është pritur mjaft mirë nga publiku si prezantuese dhe moderatore e emisionit “Big Brother”.

E favorizuar edhe nga eksperienca disa vjecare Arbana shkëlqeu me pjesëmarrjen e saj në emision.Gjithesesi ndjekësit nuk janë ndalur vetëm tek aftësitë e saj në prezantim por e kanë komplimentuar edhe për pamjen.

LEXO EDHE:  Poza të nxehta dhe trup bombastik/ Fotot më tunduese të Andressa Gil

Sipas tyre që kur ka nisur “Big Brother” Arbana ka marre tjetër nur./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më tha je fshatare”/ Fifi flet për ndarjen nga ish i dashuri

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë një diskutimi brenda shtëpisë së “Big Brother” Fifi ka folur rreth një historie personale ku ish i dashuri e ka lënë sepse nëna e tij mendonte se ishte fshatare dhe nuk e pëlqente Fifin

Mua më ka thënë ish-i dashuri im i parë, po më thotë nëna: ‘Zgjidh mes mua dhe asaj’, pse? ‘Sepse ajo është katundare e Ferizajt dhe është këngëtare dhe unë s’e dua nusen as këngëtare as katundare”, ka treguar këngëtarja e njohur.

LEXO EDHE:  Poza të nxehta dhe trup bombastik/ Fotot më tunduese të Andressa Gil

LEXO EDHE:  Modelja me tiparet qiellore/ Fotot më të bukura të yllit të televizionitNë fakt Fifi flet shumë rrallë për jetën e saj personale dhe është e habitshme disi që këtë herë bëri një përjashtim.

Kujtojme së para një viti ajo u përfol se kishte nisur një lidhje me një djalë nga Shqipëria të quajtur Xhulio  por që pas një kohe të shkurtër, dyshja u ndanë. Pas kësaj Fifi nuk nguroi të bëntë këngë që gjithashtu përfliteshin se ishin dedikim ndaj djalit në fjalë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kam bashkëjetuar për 2 muaj/ Vazhdojnë rrëfimet në “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

Rrëfimet si duket nuk mungojnë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Benilda ishtë e para që zbuloi se ka qenë në një fejesë për rreth 7 vjet por ishte ndarë sepse u fejua shumë e vogël dhe nuk e donte më partnerin duke i hedhur edhe të emës fajin.

Rradha si duket u pasua nga ish-futbollisti seksi Granit Cania.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelet e pantallonave që ju duhen për këtë verë

LEXO EDHE:  Supermodelja më "bombë" e Instagramit/ Fotot më fantastike të Jenna JenovicDuke u marë më provën e përjavëshme me bluajtjen e kafes ai ka bërë një bashkëbisedim me Palomën dhe Elhaidin.

Gjatë bisedës ai pohoi se ka qenë në një bashkëjetesë me një vajzë për dy muaj. Por zbuluan se lidhja mes tyre nuk funksionoi dhe secili vazhdoi me rrugën e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE