Connect with Us

“Ëndërr në sirtar”/ Ndjekësi i dërgon Encës mesazhin epik

Showbizz

“Ëndërr në sirtar”/ Ndjekësi i dërgon Encës mesazhin epik

Publikuar

-

cna lajm show

Enca Haxhia konsiderohet si një prej këngëtareve më të bukura dhe seksi.  Në instagramin e saj ku numëron mbi 2 milion followers, ajo poston shpesh herë foto të nxehta dhe sigurohet të “thyejë” rrjetin.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Së fundmi, nëpërmjet postimeve të fundit ajo na ka treguar se ndodhet me pushime në Barcelonë.

Në Instastory ka postuar një foto ku duket e ulur në një sirtar të madh. Kaq mjaftoi që njeri prej ndjekësve të saj ti bëntë një mesazh epik.

LEXO EDHE:  Gruaja seksi e futbollistit të njohur/ Fotot më të nxehta të modeles më të kërkuar të momentit

“Dëshira në sirtar e çdo çuni shqiptar” i shkruan ai.

Si duket Encës i ka pëlqyer mesazhi dhe ka vendosur ta postojë në Instastory me mbishkrimin “Endrra jote në sirtar”.

No description available.     No description available.

No description available.

Kujtojme se Enca perveç këngëve është e “angazhuar” gjithashtu edhe me programin “OnlyFans”.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-E kap kamera në momentin e gabuar/ Semi Jaupaj ekspozon aksidentalisht gjoksin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë që në “Big Brother” të shohim situata nga më të ndryshmet, edhe nga ato të sikletshme. Kjo ka ndodhur me këngëtaren Semi Jaupaj.

Në një moment të papërshtatshëm duket se Semin e ka kapur kamera. Ajo ka qenë e zhveshur dhe kamera ka ekspozuar gjoksin e saj.

Kjo ka ndodhur në momentin që Semi është bërë gati në dhomën e grimit. Ajo nuk e dinte se ishte në transmetim direkt dhe ka hequr bluzën duke zbuluar kështu edhe gjoksin.

LEXO EDHE:  Gruaja seksi e futbollistit të njohur/ Fotot më të nxehta të modeles më të kërkuar të momentit

LEXO EDHE:  Georgia Kousoulou seksi me të kuqeMomenti i sikletshëm është kapur live dhe u transmetua edhe në emision pasi ishte kërkesë e Arbanës për të përshëndetur këngëtaret Fifi dhe Semi Jaupaj, të cilat ishin vonuar duke u bërë gati. Duket se  kamera kapi Semin në momentin e papërshtatshëm.

Në video duket reagimi i Semit ka qenë i shpejt, mbase sepse e kuptoi se kamera ishte në transmetim direkt./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Qenka ndryshe”/ Ndjekësit e “Big Brother” habiten me sjelljen e Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fakti që pjesë e “Big Brother” janë VIP, bën që publiku të shohe karaktere që nuk i ka hasur më parë tek ata.

Shëmbulli konkret është Donaldi i cili duket së ka krijuar një ide komplet të kundër nga ai që jemi mësuar në ta shohim në ekran, tipin e çrregullt, me humor dhe që tallet.Gjatë një bisede ku ai ka folur me semin rreth jetes private dhe familjes ai ka treguar se ka pasur një jetë të thjeshtë. Gjitjhashtu ai tha se për familjen bën gjithçka dhe në atë momet është përlotur.

LEXO EDHE:  Njerëzit do të hiqnin dorë nga seksi për këtë arsye/ Të dhënat befasuese sipas një sondazhi

LEXO EDHE:  Meshkujt lënë kokën pas bjondinës me sytë e kaltër/ Fotot më “bombë” të modeles së Instagramit

Kujtojmë se jane 15 banorë të cilët do të qëndrojnë me njëri-tjetrin për 100 ditë dhe do konkurojne për 100 mijë euro./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Diten e djeshme gjatë emisionit “Përputhen, Prime” u njohëm më një nga konkurentët e reja. Ajo quhet Antonia Gjoka. Menjëherë ajo bëri shumë zhurmë në rrjet për format e saj bombastike dhe debatin me Alvisën.

Gjithsesi ajo duhet një konkurente shumë e drejtpërdrejtë dhe mbi te gjitha shumë simpatike dhe e sigurt që do të trazojë ujrat brenda emisionit dhe do bëjë për vete djemtë konkurentë.

LEXO EDHE:  Nxitësja më seksi e tifozëve/ Fotot më mahnitëse të Camille Kostek

LEXO EDHE:  U fut në fushë pothuajse e zhveshur/ Modelja seksi ruse së shpejti në KosovëNdiqni galerinë e mëposhtmë për të parë disa nga fotot me seksi të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE