Connect with Us

“Bomba” Oriola Marashi/ Bombastike me veshjet e Christian Dior

Showbizz

“Bomba” Oriola Marashi/ Bombastike me veshjet e Christian Dior

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura shqiptare. Bukuroshja e ka zgjeruar famën e saj, duke kaluar përtej kufijve shqiptar.

Marashi është kthyer në imazh të shumë firmave të famshme në botë. Prej kohësh është pjesë e kompanisë së njohur Guess.

Modelja gjithnjë komentohet për fotot provokuese dhe format seksi në rrjetet sociale. Së fundi ajo ka publikuar disa video ku tregon linjat e saj shpërthyese.

LEXO EDHE:  Lë “kokën” pas dy yjeve më të mëdhenj të futbollit/ Kjo është modelja që iu heq trurin me format “super bombë”

E veshur me Christian Dior, modelja nuk ka lënë shumë vend për komente. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Mikela dhe Ana puthen në buzë/ Djemtë duan të lënë studion

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë mbrëmjes së sotme në “Pëputhen” Ana dhe Mikela kanë befasuar djemtë në studio, Borën, Arjanin dhe të gjithë pubikun.

Në  një moment Ana është shprehur se i pëlqen shumë Mikela, sepse sipas saj ka karakter shumë të fortë.

Po ashtu u transmetua puthja e cila u bë në prapaskena mes Mikelës dhe Anës si dënim nga njëri konkurrent.

Për ta falenderuar Mikela është ngritur dhe ka shkuar afër Anës për ta përqafuar.

LEXO EDHE:  Format dhe fotot e saj të nxehta çmendin meshkujt/ Kjo është Mia Malkova, aktorja që do t’iu lërë pa fjalë

LEXO EDHE:  FOTOT-Pamje fantastike/ 14 shkretëtirat më të bukura në botë

Por rrugës si duket ndërroi mendje dhe vendosi t’i japë edhe një puthje në buzë.Pas kësaj në studio ka pasur shumë të qeshura dhe në një moment duken djemtë të cilët duan të lenë studion./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Aktori i filmave turk zgjedh mënyrën më fisnike për të festuar ditëlindjen e tij

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori i filmave turke me origjinë shqipatre Can Yaman ka vendosur të festojë ditëlindjen e tij te 32-të në një mënyrë shumë të veçantë.

Ai ka shuar 32 qirinj Can Yaman në shoqërinë e miqve të tij, por festa e vërtetë ka qenë me fëmijët. Aktori ka vendosur që ditën e ditëlindjes së tij të inaugurojë një mbledhje fondesh për shoqatën e tij Can Yaman të cilat do të shkojnë për Poliklinikën e fëmijëve, Umberto i I në Romë.

LEXO EDHE:  FOTOT-E kërcënuan me armë dhe i mbijetoi temperaturave deri në 50 gradë/ Aventura e eksploruesit në kufijtë më të rrezikshëm të botës

LEXO EDHE:  Nga vapa e Tiranës, me pushime në Holandë/ Si do e justifikojë Basha ‘arratisjen’ e tijQellimi i mbledhjes së këtyre fondeve është blerja e një respiratori pediatrik për pacientët e vegjël. Aktori ka shëtitur nëpër pavijonin e Neonatologjisë dhe Pediatrisë me dhurata dhe ka thënë: “Ëndrra ime më e madhe? Të shoh fëmijët e shtruar në spital të kthehen për të luajtur sa më shpejt.”

Aktori ka dhënë në këtë mënyrë edhe mesazhin më të bukur në këtë ditë të veçantë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada dhe Einxhel bëjnë twerk në sy të banorëve/ Reagimi i Donaldit është epik

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

‘Vëllai i Madh’ ka vendosur që si provë javore për banorët e shtëpisë të jetë kërcimi. Ata janë ndarë në çifte dhe në çfarëdo momenti apo situate të jenë duhet të gjejnë partrnerin dhe të kërcejnë.

Kjo lojë ka krijuar shumë situata komike brenda në shtëpi.

Dy vajzat që nisën menjëherë provën javore ishin Einxhel dhe Beniada.

LEXO EDHE:  FOTOT-E kërcënuan me armë dhe i mbijetoi temperaturave deri në 50 gradë/ Aventura e eksploruesit në kufijtë më të rrezikshëm të botës

LEXO EDHE:  WOW-Këto janë binjaket më bombastike që keni parë ndonjëherë

Ato kanë nisur të kërcejnë twerk në sy të banorëve dhe ka rënë në sy reagimi i Donaldit. Ulur ai nisi t’i shikonte vajzat me shumë habi. Ky moment është kapur edhe nga ndjekësit e “Big Brother”./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE