Rrëfimi i Dajana Shabanit/ “Ish burri më tradhtoi te lokali i shoqes”

25 Shtator 2021, 07:36, Lifestyle CNA
Rrëfimi i Dajana Shabanit/ “Ish burri më tradhtoi te lokali i

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë një nga momentet më të vështira të jetës së saj. Ajo ka treguar për momentin kur zbuloi se bashkëshorti i saj po e tradhtonte me një vajzë tjetër.

E ftuar në emisionin Glamour Zone, me moderatoren Ester Bylyku, Dajana tha se për tradhtinë e të shoqit i tregoi shoqja e saj, e cila kishte parë ish bashkëshortin e Dajanës me vajzën tjetër.

Pas kësaj, moderatorja tregon se nuk bëri asnjë lëvize, ndërroi bravën e derës, i paketoi gjërat e tij dhe e telefonoi për t?i thënë që të vazhdonte i qetë rrugën e tij.

Më pas kishte kontaktuar me avokatne e saj për të vazhduar me procedurat e divorvcit.

?Ish bashkëshorti im kishte një flirt me një vajzë, e cila i vjen surprizë në Tiranë. E dinte për mua dhe donte që unë dhe ai të mos ishim më bashkë. Ish burri im është shumë simpatik dhe shumë i mirë dhe i bënte për vete goxha femrat. Duhej një karakter shumë i fortë që ai mos të të bënte të humbje toruan fare. Ai futtet pa e ditur në lokalin e një shoqes time bahskë me këtë vajzën e huaj. Shoqja ime më lajmëroi dhe më tha është këtu burri jot me një tjetër.

Nuk bëra asgjë, edhe pse e dija vendin. Unë thjesht u fyeva shumë. Nuk është te tradhtia , sepse të gjithë tradhtojnë dhe bëjnë sikur nuk trahdtojnë Ishte më shumë se nuk mund ta bënte këtë me dinjitetin tim në asnjë lloj forme se nuk i ke shanset. E dija vendin ku ishte. Nuk bëra asnjë lëvizje. Kam ndërruar bravën e shtëpisë.

I kam bërë një telefon të vazhdojë i qetë sepse unë e kam mbyllur, ia kam paketuar gjërat dhe që nga ai moment më pas e ka kontaktuar avokatja ime dhe i ka thënë që Dajana kërkon divorcin. Në fillim nuk ka pranuar ka qenë e vështirë megjithatë më pas ra në dakord?, shprehet Dajana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga