Connect with Us

Rrëfimi i Dajana Shabanit/ “Ish burri më tradhtoi te lokali i shoqes”

Showbizz

Rrëfimi i Dajana Shabanit/ “Ish burri më tradhtoi te lokali i shoqes”

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë një nga momentet më të vështira të jetës së saj. Ajo ka treguar për momentin kur zbuloi se bashkëshorti i saj po e tradhtonte me një vajzë tjetër.

E ftuar në emisionin Glamour Zone, me moderatoren Ester Bylyku, Dajana tha se për tradhtinë e të shoqit i tregoi shoqja e saj, e cila kishte parë ish bashkëshortin e Dajanës me vajzën tjetër.

Pas kësaj, moderatorja tregon se nuk bëri asnjë lëvize, ndërroi bravën e derës, i paketoi gjërat e tij dhe e telefonoi për t’i thënë që të vazhdonte i qetë rrugën e tij.

Më pas kishte kontaktuar me avokatne e saj për të vazhduar me procedurat e divorvcit.

Ish bashkëshorti im kishte një flirt me një vajzë, e cila i vjen surprizë në Tiranë. E dinte për mua dhe donte që unë dhe ai të mos ishim më bashkë. Ish burri im është shumë simpatik dhe shumë i mirë dhe i bënte për vete goxha femrat. Duhej një karakter shumë i fortë që ai mos të të bënte të humbje toruan fare. Ai futtet pa e ditur në lokalin e një shoqes time bahskë me këtë vajzën e huaj. Shoqja ime më lajmëroi dhe më tha është këtu burri jot me një tjetër.

Nuk bëra asgjë, edhe pse e dija vendin. Unë thjesht u fyeva shumë. Nuk është te tradhtia , sepse të gjithë tradhtojnë dhe bëjnë sikur nuk trahdtojnë Ishte më shumë se nuk mund ta bënte këtë me dinjitetin tim në asnjë lloj forme se nuk i ke shanset. E dija vendin ku ishte. Nuk bëra asnjë lëvizje. Kam ndërruar bravën e shtëpisë.

I kam bërë një telefon të vazhdojë i qetë sepse unë e kam mbyllur, ia kam paketuar gjërat dhe që nga ai moment më pas e ka kontaktuar avokatja ime dhe i ka thënë që Dajana kërkon divorcin. Në fillim nuk ka pranuar ka qenë e vështirë megjithatë më pas ra në dakord”, shprehet Dajana./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  ‘Ishe kot fare’, moderatorja shqiptare i kthehet Jonida Maliqit pas intervistës

LEXO EDHE:  "Treshat"/Moderatorja shqiptare konfirmon emisionin e saj më të ri

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  U përfol se Alex Rodriguez kishte tradhtuar JLo-në me të! Reagon gruaja që desh futi në sherr çiftin

LEXO EDHE:  Elita Rudi nuk e fsheh më/ Publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Ndarja e Kosovës/ PD: Edi Rama ka tradhtuar kombin

LEXO EDHE:  "Treshat"/Moderatorja shqiptare konfirmon emisionin e saj më të ri

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE