Connect with Us

Prej muajsh të ndarë/ A mendon më Ledjana për Mevlanin?

Showbizz

Prej muajsh të ndarë/ A mendon më Ledjana për Mevlanin?

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse tashmë u bënë kohë që janë ndarë, fansat nuk reshtin së pyeturi Ledjanën në lidhje me Mevlanin. Së fundi Ledjana ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një prej tyre e pyet nëse mendon për Mevlanin.

Ledjana është shprehur se nga mëngjesi deri në darkë është aktive me punë dhe nuk ka kohë të mendojë për askënd.

Ajo shton se ka shumë persona që i ka larg për momentin dhe nuk di se kë të mendojë më përpara.

LEXO EDHE:  “Më ka ndryshuar shumë”, Bora Zemani përlotet në emision

Unë nga mëngjesi deri në darkë e aktivizoj veten me punë dhe angazhime në mënyrë që të mos kem kohë për të menduar për askënd. Hmmm nëse do të ishte si thua ti fatkeqësisht të gjithë personat që i dua ikam larg për momentin. Ndaj se di kë të mendoj më përpara”, shkruan Ledjana./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Refuzoi ftesën për në “Big Brother Vip”/ Këngëtari i njohur tregon arsyen

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi i ftuar ditën e djeshme në “E diell” ka folur jo vetëm për punën dhe jetën e tij personale por ka treguar edhe arsyen pse rrefuzoi ftesën për në “Big Brother”.

Deri diku edhe me batutë Shpati është shprehur se edhe atij i kishte shkuar ftesa për të qenë pjesë e ‘Big Brother Vip’ por e refuzoi sepse nuk e kishte lejuar Selvija. Nga ana tjetër atij ju bë një lojë se si do reagonte nëse ftesa do i shkonte bashkjëshortes së tij, por ai është shprehur “e njoh Selvijen dhe e di që nuk do shkonte por edhe nëse do të pranonte unë do e mbështesja dhe do isha dakort”.LEXO EDHE:  WOW- Ledjana çmend ndjekësit nga bregdeti/ Tregon gjoksin bombastik

LEXO EDHE:  Pas denoncimit në emision, kërcënohet me jetë gazetarja shqiptare

Kujtojmë se Shpat Kasapi dhe Selvija presin të bëhen për herë të parë prindër dhe kjo ishte e vetmja arsye që Shpati nuk e pranoi ftesën e “Big Brother” pasi do t’i qëndrojë pranë bashkëshortes së tij gjatë periudhës së shtatzënisë. Ai rrëfeu se e ka ndjekur këto kohë reality shoë-n në veçanti Sabianin, jo vetëm sepse e ka koleg, por edhe për shkak se dikur ka bërë shumë koncerte me të dhe e suporton më shumë se konkurentët e tjerë që janë pjesë e shtëpisë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk kam qejf që femra të bëjë shumë për mua”/ Graniti “thumbon” Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Dyshja më e përfolur e momentit është padyshim Fifi dhe Graniti. Të dy ata kanë shprehur edhe pëlqim për njëri-tjetrin.

Mbrëmjen  e djeshme gjatë një bisede Fifi ka bërë disa pyetje për granitin për të mësuar më shumë rreth tij dhe për ta ditur se çfarë kërkon nga partnerja.

Hraniti është shprehur se më së shumti vlerëson sinqeritetin tek një femër dhe të jetë besnike. Këto janë gjërat kryesore.

LEXO EDHE:  “Më ka ndryshuar shumë”, Bora Zemani përlotet në emision

LEXO EDHE:  WOW- Ledjana çmend ndjekësit nga bregdeti/ Tregon gjoksin bombastikFifi vazhdon me një tjetër pyetje: “ Çfarë të tërheq te një femër përveç kësaj pjesës fizike”.

Graniti ka habitur deri diku me përgjigjen e tij dhe është konsideruar edhe si një thumb për Fifin duke qënë se ajo përkushtohet ndaj Granitit : “Nuk kam qejf të bëjë shumë për mua”, është shprehu Graniti./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk është Arditi/ Beniada tregon hapur kush nga djemtë e “Big Brother” i pëlqen

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një nga vajzat që bëri më shumë bujë gjatë hyrjes në shtëpinë më të famshme të momentit është Beniada.

Shpësh herë ajo është vëndosur në qendër të vëmendjes edhe për shkak se aludohet rreth pëlqimeve që ajo ka për djemtë që janë pjesë e “Big Brother”.

Ardit është djali me të cilin ajo kalon më shumë kohë dhe mbi të gjitha ndau për më shumë se 10 ditë edhe të njëjtin krevat me të. Kujtojmë se edhe Arditi ka shfaqur pëlqim për Beniadën.Por Beniada si duket ka pasur pëlqim për një tjetër person aty në shtëpi ndërsa për Arditin dhe Donaldin, me të cilin gjithashu është aluduar u shpreh se nuk i sheh si opsione për të kaluar marrëdhënien në një fazë të re. Si duket ajo ka pasur pëlqim per Elhaidin.

LEXO EDHE:  Bora Zemani e thotë hapur/ Këta dy djem janë të preferuarit e saj në Përputhen  

LEXO EDHE:  “Bëj një xhiro nga Bukëmira ose Belgjika”/ Melisa zbulon të fshehtat e Ledjanës

‘’Unë nuk jam sipërfaqësore, unë shoh karakterin. Prsh dua të them që me Elhaidin kam pasur një tërheqje nga ana e temperamentit dhe tipit që ai kishte ‘’,- u shpreh Beniada.

Elhaidi u eleminua nga shtëpia dhe kjo deklaratë vjen pasi ai la shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’./CNA.al

LEXO TE PLOTE