Connect with Us

Moderatorja shqiptare e thotë publikisht/ “Me këtë futbollist do të dilja në një darkë romantike”

Showbizz

Moderatorja shqiptare e thotë publikisht/ “Me këtë futbollist do të dilja në një darkë romantike”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Viola Spiro është një nga moderatoret e sportit më seksi dhe të komentuara. E ftuar tek “Rudina”, Spiro është bërë pjesë e një loje ku duhej t’i përgjigjej një pyetje.

E pyteur se me cilin futbollist dotë pranonte të dilte në një darkë romatike, ose e ka pranuar një të tillë, moderatorja e tha hapur.

LEXO EDHE:  FOTOT-Super “bisha” britanike nuk fal/ Reklamon të pasmet gjigante në fotot e fundit

Cristiano Ronaldon do e pranoja, do doja pafund”, kështu Spiro tregoi se ylli portugez është një nga futbollistët e saj më të pëlqyer./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nuk përmbahet më Antonela/ Pozon me bikini minimaliste nga Dubai

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një nga perosnazhet që u bë e njohur pas pjesëmarrjes së saj në Përputhen. Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me karakterin e saj të fortë si dhe me pamjen e saj.

Pas Përputhen, Antonela u bë pjesë e ekranit, duke u shfaqur në rolin e moderatores.Së fundi, Antonela është shafqur nga Dubai, nga ku nuk kanë munguar edhe fotot seksi me bikini teksa shijon diellin.

LEXO EDHE:  FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021

LEXO EDHE:  BOOM- Modelja e fitnesit nuk përmbahet në fotot e fundit

Bjondina shkodrane ka treguar format e saj perfekte duke marrë shumë pëlqime dh ekomente nga ndjekësit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Upsss- E tregon padashur/ Alvisa e Përputhen zbulon se flet mbrëmjeve me Brunon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në emisionin Përputhen ka patur shumë herë debate për shkak të thyerjes së rregullave nga konkurrentët.

Së fundi, në takimin e Mikelës me  Bashkimin, Bruno i habiti të gjithë me veprimin e tij, duke përqafuar konkurrenten.

E gjitha kjo ishte befasuese, pasi Mikela dhe Bruno kanë patur shumë zënka me njëri-tjetrin në emision pas takimit të tyre të parë.Bruno u shpreh se do ta falenderojë Mikelën dhe ta përqafojë pasi ishte e vetmja që në një moment të zymtë për të e pyeti si ndihej.

LEXO EDHE:  “Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

LEXO EDHE:  Zaimina Vasjari më seksi se kurrë/ Çmend rrjetin me fotot me bikini

Në këtë moment, Alvisa Qarri , një tjetër konkurrente ka zbuluar se edhe ajo i ka qëndruar pranë dhe ka folur mbrëmejve me të, edhe pse rregullat e emisionit janë që ata nuk duhet të kenë kontakte me njëri-tjetrin jashtë emisionit./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kalova në depresion dhe shtova në peshë”/ Beatrix Ramosaj rrëfen eksperiencën me Covid 19

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka zbuluar se ka fituar betejën me Covid 19. Ramosaj tregon se pas betejës, po kalon një tjetër sfidë, me pasojat që ka lënë tek ajo virusi.

Përmes një psotimi në rrjetet sociale, Ramosaj thotë se i është kthyer normalitetit dhe palestrës, pasi gjatë periudhës që ka qenë e infektuar ka përjetuar depresionin dhe për këtë ka shtuar në peshë.

LEXO EDHE:  FOTOT- Nga “Pylli i Vetëvrasjeve” në Japoni deri te Pisha Barrens drithëruese në New Jersey/ 11 pyjet më të“frikshëm” në të gjithë botën

LEXO EDHE:  Modelja që po “marros” meshkujt/ Fotot më përvëluese të Ana CheriCovid më ka futur në depresion sepse shtova shumë peshë. Sot fillova palestrën përsëri dhe kuptoj se do të jetë një rrugë e gjatë të ndihem vetvetja përsëri, por shëndeti i pari, hap pas hapi” , rrëfen këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE