Connect with Us

“Je veshur si me qenë duke ruajtuar lopët”/ Arbana Osmani nuk ia përton ndjekësit me përgjigjen

Showbizz

“Je veshur si me qenë duke ruajtuar lopët”/ Arbana Osmani nuk ia përton ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Arbana Osmani pritet që shum ëshpejt të kthehet në ekran në prezantimit e realityshowt më të ndjekur, Big Brother Vip.

Para se të nisë me programin, Arbana dhe Eduart Grishaj kanë udhëtuar në Itali, për të ndjekur nga afër “Grande Fratelo Vip”, nga ku kanë sjellë momente të ndryshme nga prapaskenat apo edhe skena gjigante.

Arbana ka realizuar shumë foto  të cilat i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Në njërën prej tyre shfaqet me Alfonso Signorinin në studion e programit italian.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas kësaj ka patur shumë komente pozitive dhe urime nga ndjekësit e saj, por sigurisht nuk mungojnë edhe ato thumbueset.

Njëri prej ndjekësve e ka kritikuar moderatoren për veshjen.

LEXO EDHE:  “Dinjitetin nuk ta jep pushteti”/ Bardh Spahia “thumbon” Valdrin Pjetrin

Du me ta ba nje “vrejtje miqesore”. Thjeshte per zog qejfit per nje kafe me “Chemin” vishesh lyhesh e rregullohesh me del miss… Shkon ne nje vend kaq madheshtor ne kontakt me njerez shume te njohur, ne nje vend kaq gjigand… vishesh si me ken tu shku me rujt lopet”, ka shkruar ndjekësja.

Arbana nuk ka nguruar t’i përgjigjet këtij komenti suke shkruar se është veshur pkështu për tu ndjerë rehat pasi ka shkuar në program për punë dhe jo për qejf.

Moderatorja është mbëhstetur nga qindra komentues të cilët kanë pëlqyer përgjigjen që i ka dhënë ndjekësit./ CNA.al

cna lajme show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Do ia rrok shishen kokës”/ Acarohet Fifi: Do bëj ndonjë skandal

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Dita e parë brenda shtëpisë së Big Brother Vip ka nisur me debate të forta.

Këngëtarja është zgjuar nga gjumi tepër e acaruar me banorët pasi është zgjuar nga britmat e tyre.Jam shumë e keqe ku çohem kështu. A ka mundësi mos me gërthit. Mos më shtini me bo naj skandal, me kap shishen me ia rrok kokës”, është shprehur Fifi ndër të tjera.

LEXO EDHE:  “Dinjitetin nuk ta jep pushteti”/ Bardh Spahia “thumbon” Valdrin Pjetrin

LEXO EDHE:  Tre programet ku promovohet dhuna dhe antivlerat

Deri më tani, ajo ka treguar se është e fiksuar pas pastrimit dhe gatimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ajo Beniada është në gjumë gjithë kohën”/ Fifi nxehet keq me banorët për ushqimin

Publikuar

-

Nga

cna, lajme, showbiz

Fifi është një nga konkurrentet e Big Brother Vip. Gjatë këtyre ditëve, Fifi ka treguar disa anë të tjera të sajat që nuk i dinim.

Këngëtarja ka treguar se është e “fiksuar” pas pastërtisë dhe gatimit. Sot Fifi është nxehur shumë me dy prej banorëve pasi, nuk kanë pyetur përsa i përket ushqimeve.

Ajo shprehet e indinjuar ndaj Ilir Shaqirit dhe modeles Beniada Nishanit, pasi ka ushqime të cilat nuk i konsumon dhe për këtë arsye ajo shprehet se duhet të ishin mbledhur të gjithë dhe të bëhej një listë me ushqime për secilin.

LEXO EDHE:  Avionët me drogë nuk ndalen/ Italia zbulon të tjera linja

LEXO EDHE:  “Nuk kam dal të shes trupin”/ Fifi nuk përmbahet më pas kritikave të ndjekësve për peshën

Ajo ka ironizuar ndër të tjera modelen, Beniada Nishani duke thënë se lista nuk mund të bëhet nga një njeri që është tërë kohën në gjumë.

“Ky që çohet edhe bën listën e ushqimit pa qenë asnjë aty. Ku e di ai se çfarë më hahet mua. Ai dhe ajo Beniada është në gjumë tërë kohën”, ka thënë ndër të tjera Fifi./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mezi e kam duruar dhimbjen”/ Arjola Demiri rrëfen momentin më të vështirë në filmin “I Love Tropoja”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy nga banorët të cilët u zgjuan herët për të vazhduar me sfidën e bluarjes së kafes ishin Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri. Të dy bënë një bisedë ku arjola zbuloi edhe një momementet më të vështira nga xhirimet e filmit shqiptar ‘I Love Tropoja’ ku ajo ishte edhe  protagoniste.

Iliri i ka kërkuar ti tregonte më shumë rreth filmitËshtë një skenë në fakt. Është skena ku kemi xhirime me kalin. Një ditë më përapara zhvilluam xhirime në traget. Dhe gjatë xhirimeve në traget unë dëmtova këmbën. Thoi i gishtit të madh të këmbës së djathtë mu heq. Kjo bëri që të ënjtjej këmba dhe në nesërmen kishim xhirime me skenën e kalit. Atletet nuk më bënin dhe jam torturu për ta bërë atë skenë. Kemi bërë shumë xhirime dhe nuk e di si kam duruar të gjithë atë dhimbje”, ka thëne Arjola duke treguar kështu edhe pjesën më të vështitrë të filmit./CNA.al

LEXO TE PLOTE