Connect with Us

“Vë në gjumë Argjendin dhe flet me ish të dashurin në dhomën tjetër”/ Juli acaron keq Mikelën

Showbizz

“Vë në gjumë Argjendin dhe flet me ish të dashurin në dhomën tjetër”/ Juli acaron keq Mikelën

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen ka patur debate. Këtë herë në takimin e Argjendit me Mikelën.

Juliani ka komentuar takimin e dyshes, duke thënë se Argjendi është mashkulli perfekt që Mikela mund ta vërë në gjumë dhe të flasë në dhomën tjetër me ish të dashurin.

Argjendi është mashkulli perfekt që Mikela mund të vërë nëgjumëdhe të shkojë në dhomën tjetër dhe të flasë me ish të dashurin”, është shprehur Juli.

LEXO EDHE:  Rovena Stefa shpërthen ndaj Arian Çanit/ “Shpresoj që Zoti t’ia mbyllë sa më shpejt emisionin”

Ky koment i Julit e ka revoltuar shumë Mikelën e cila ka reguar shumë ashpër ndaj tij.

Hera e parë dhe e fundit që përmendet e shkuara ime. U bëre ti një copë kalamani, që nuk ke pikë eksperience, ta përmendësh, more vesh. Se e keni bërë rrugë të gjithë këtë. Mbylle gojën kaq po të them”, ka thënë Mikela./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Hyseni ka dhuruar makinën e Alvisës?/ Bëhet lëmsh rrjeti

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Historia e Nikut, djalit prej Mirdite ka prekur jo vetëm konkurentët brenda “Përputhen” por edhe të gjithë publikun. Ai rrëfeu se pas një aksidenti me makinë humni një këmbë dhe tani jeton me anën e një proteze.

Nisur nga kjo Hyseni vendosi ti dhuronte Nikut një makinë për të lehtësuar sado pak ditën e tij.

Ky veprim u duartrokit nga të gjithë në studio por në rrjetet sociale ndjekësit kanë zbuluar se Smart-in e kuq që tashmë i përket Nikut me te njejten targe e ka përdorur Alvisa më parë.

LEXO EDHE:  Pas 9 vajzave u bekuan me një djalë/ Historia e pazakontë e çiftit që i befasoi të gjithë

LEXO EDHE:  E papritur/ Tre konkurrentë largohen nga Përputhen

Kjo është zbuluar sepse makina duket në video reklamash që ka bërë Alvisa. Si duket pasi janë ndarë makina i eshte kthyer serish Hysenit. Alvisa u perpoq te mos reagonte ne Prime e te shprehej se ju be qejfi.Këtë mund ta shohim edhe si një vërtetësi të lameve që kanë qarkulluar se ata janë ende bashkë dhe në këtë mënyrë janë dakortësuar që ti jepnin makinën Nikut./CAN.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-E kuqe flakë/ Antonela e “Përputhen” poston foton seksi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një nga ish konkurentet më të përfolura të “Përputhen”.

Edhe pas daljes nga emisioni ajo vazhdon të jemtë në qendër të vëmendjes.

Me anën e postimeve në Instagram ajo n aka treguar se ndodhet me pushime në Dubai. Pas shumë aludimesh se kush e shoqërontë Antonelën ajo zbuloi se ndodhet atje me nënën e saj.

LEXO EDHE:  Ironia therëse e Elgit Dodës/ “Është bërë muzika si zyrë pune”  

LEXO EDHE:  Prezantuesja italiane preket në emision: “Im bir vazhdon kemioterapinë, ka një rrugë të gjatë përpara”Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e veshur me një fustan të kuq pas trupit që i ekspozon këmbën. Ajo duket shumë elegante dhe e kuruar deri në detaj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Zbulohet plani/ Ishte parashikuar që Graniti të bëhej me dikë tjetër çift brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

U përfol fakti se pjesë e listës së banorëvë të “Big Brother” do i shtohej edhe modelja Blerta Veseli, ish e dashura e këngëtarit të njohur Makj por nuk mundi për shkak të angazhimeve më punën e saj si modele në Amerikë.

Aktualisht, në 14-shen e banorëve vetëm dy janë nga Kosova, këngëtarja Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana, të cilët po përflitn për një marrëdhënie të mundëshmë mes tyre që mund të finalizohet në lidhje dashurie.

Zbulohet se në fakt produksioni kishte parashikuar që Graniti të bëhej çift pikërisht me modelen.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, përmes një lidhjeje skype në me Bieta Sulon, moderatorja Genta Cana tregoi se si e sheh këtë marrëdhënie të vëllait të saj me këngëtaren.

LEXO EDHE:  “Godet” Damiano Agalliu/ Po futen në “Big Brother Vip” se iu ka rënë fama

LEXO EDHE:  Autorja e Përputhen jep lajmin/ Ja kur do të mbarojë sezoni i dytë

Po më vjen keq që Graniti më duket pak i ngurtë aty, sepse në jetën reale bën shumë humor!”, u shpreh ajo.Më vonë Bieta e pyeti sesi e sheh marrëdhënien e tij me Fifin aty brenda.

E kemi parë që po i shpalos disa ndjenja. Unë si kunatë i them Fifit ‘Mirë se erdhe në shtëpinë tonë’”, tha ajo disi me humor.

Fakti se të dy janë nga Kosova dhe në fushën e modës, produksioni ka “qëlluar” në shënjë me përzgjedhjen e tyre si çift por që dështoi pikërisht për shkak të mungesës së modeles në shtëpinë më të famshme të momentit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE