Connect with Us

Tensionohet situata në “Përputhen”/ Edi dhe Bashkimi përplasen me njëri-tjetrin

Showbizz

Tensionohet situata në “Përputhen”/ Edi dhe Bashkimi përplasen me njëri-tjetrin

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes dy djemve të Pëpruthen, Eduard Kuçit dhe Bashkim Saitit është tensionuar. Dy djemtë për pak sa nuk janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin.

E gjitha kjo ka nisur nga komenti i Bashkimit për takimin mes Argjendit dhe Mikelës.

Bashkimi u shpreh se nuk e besonte aspak takimin mes tyre dhe kjo ka shtyrë Edin të reagojë duke përdorur fjalët “minok”.

LEXO EDHE:  Xhemi Shehu zëvendëson Bora Zemanin?/ Fotografohet në një tavolinë me Romeon dhe Donaldin

Fjalët dhe provokimet kanë vijuar mes tyre dhe Edi është ngritur duke u afruar shumë pranë Bashkimit, por në atë moment kanë ndërhyrë konkurrentët e tjerë duke shmangur përplasjen fizike mes tyre./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  I la djemtë gojëhapur/ Kush është vajza e re në Për’Puthen

LEXO EDHE:  Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  Xhemi Shehu zëvendëson Bora Zemanin?/ Fotografohet në një tavolinë me Romeon dhe Donaldin

LEXO EDHE:  I la djemtë gojëhapur/ Kush është vajza e re në Për’PuthenAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kokë e këmbë” i marrosur pas konkurrentes/ Bajo surprizon Adën me një darkë romantike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bajo nuk ndalet së na surprizuari. Pas buqetës gjigante me trëndafila të kuq, arushin, Bajo e ka surprizuar Adën me një darkë shumë romantike.

Bajo kishte zgjedhur t’i shtronte rrugën me petale trëndafilash dhe qirinj.Ai e vuri veten në shërbimin e saj, duke treguar edhe vlerësimin maksimal ndaj Adës.

LEXO EDHE:  Super/Këngëtarja shqiptare performon për herë të parë në emisionin e famshëm amerikan

Ky takim ka shkaktuar shumë debate në studio, pasi vajzat mendojnë se ai po i bën gjithë këto gjeste për të rënë në sy të vajzave të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE