Connect with Us

“Jam fejuar kur isha 19 vjeç”/ Argjendi i hap “zemrën” Mikelës

Showbizz

“Jam fejuar kur isha 19 vjeç”/ Argjendi i hap “zemrën” Mikelës

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Argjend Rraçi është një nga konkurrentët e Përputhen  më të komentuar të momentit .

Ai është shprehur se në Përputhen gjendet mes dy vajzave Ritvanës dhe Mikelës. Në takimin e tij me Mikelën, Argjendi rrëfeu edhe një pjesë të rëndësishme të së shkuarës.

Ai tregoi se në moshën 19 vjeçare ka qenë i fejuar me ish të dashurën e tij por që tashmë nuk ka asnjë kontakt me të.

Në moshën 19 vjeçare kam qenë i fejuar me një ish të dashurën time. Po kjo ka mbaruar para disa vitesh e nuk kemi më asnjë kontakt“, ka thënë Argjendi.

LEXO EDHE:  7 vite të dashuruar/ Këngëtari shqiptar tregon si e propozoi aktoren turke

Por në mediat rozë është aluduar se Argjendi vijon të jetë me ish të dashurën e tij. Madje Mikela tha se është parë një foto në verë ku Argjendi ka dhe unazën në gisht.

Nuk është unazë fejese, ajo. Po të doni e sjell këtu në studio. Asgjë që aludohet në portale nuk është e vërtetë. Lidhja ka mbaruar dhe nuk kam asnjë kontakt me atë person”, shprehet Argjendi./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Fifi ia “plas” të qarit prej xhelozisë për Granitin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Ndjenjat mes këngëtares Filloreta Raçi dhe Granit Canës brenda Big Brother Vip duket se po rriten dita-ditës. Këtë e tregojnë edhe skenat e xhelozisë së Fifit së fundmi.

Pas një loje të Big Brother, ku banorët do të tregonin mendimin e tyre për secilin, ka qenë shkak e shpërthimit të xhelozisë së Fifit.

Fifi mendon se po ndërhyn mes Ganitit dhe një personi tjetër që Graniti mund të ketë pëlqim.

LEXO EDHE:  Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

LEXO EDHE:  “E kam refuzuar para një Shqipërie të tërë”/ “Plas” mes dy konkurrenteve të PërputhenGraniti nga ana tjetër e ka siguruar se nuk ka asgjë me askënd tjetër brenda shtëpisë.

Në dhomën e rrëfimit Fifi është shfaqur duke qarë dhe duke treguar se është shumë konfuze.

Ai ma ka bo fakt që nuk është ashtu si mendoj unë.Më beso se kjo që po qaj sot nuk është vetëm për këtë çështje, jam e mbushur”, është shprehur Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e njohur “shokon” me deklaratën e saj/ “Ndihem e lumtur që nëna ime ndërroi jetë”

Publikuar

-

Nga

cna ;ajm show

Aktorja e njohur amerikane Jennette McCurdy ka bërë një deklaratë që ka shokuar ndjekësit e saj.

Aktorja ka treguar se ka përjetuar për një kohë shumë të gjatë abuzim fizik dhe emocional nga mamaja e saj, Debbie dhe ndihet e lumtur që ajo ka ndërruar jetë.Unë jam e kënaqur që vdiq mamaja ime. Dhe nuk do të gënjej. Ishte shumë e vështirë të arrish këtu.Por tani, unë jam në një vend në jetën time që kurrë nuk do ta kisha menduar se ishte e mundur. Dhe më në fund ndihem e lirë.Kujtimet e mia më të hershme të fëmijërisë ishin ato të kaosit. Emocionet e mamasë sime ishin aq të çrregullta sa ishte si të ecje në litar çdo ditë.Luhatjet e humorit ishin të përditshme. Nëna ime kishte ëndërruar gjithmonë të ishte një aktore e famshme dhe ajo ishte e fiksuar të më bënte një yll”, është rrëfyer aktorja.

LEXO EDHE:  7 vite të dashuruar/ Këngëtari shqiptar tregon si e propozoi aktoren turke

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Atdheu/ Një tjetër ish konkurrent “gjuan” Sarën

Ndër të tjera ajo ka treguar se kur ishte vetëm 11 vjeçe, Debbie i mësoi të bijës sesi të kufizonte kaloritë dhe ndihmoi në ushqyerjen e saj të çrregullt. Kjo bëri që aktorja të kishte shumë probleme më shëndetin./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk la gjë pa thënë për banorët/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Palomën: “Je bërë si plakat e lagjes”

Publikuar

-

Nga

Paloma gjithmonë që bie në bisedë më banorë brenda “Big Brother” nis të flasë për të tjerët. Kjo është vënë re edhe nga ndjekësit të cilët mëndojnë se Paloma tregohet shumë e pa drejtë për faktin se mban në gojë gjithë banorët.

Sot gjatë një bisede të bërë më Beniadën ajo vazhdoi të fliste për banorët dhe kaq ka mjftuar që publiku të shpërthejë me komente negative.

Kjo Paloma sa shemtuar bën vetëm thashetheme më keq se ato plakat e lagjes, vajze e re, di veç të mbajë në gojë të gjithë, sa femer koti mjerrë kush e ka ne shtëpi, kjo bëka lëmesh të gjithë fisin”, shkruan njëri prej komentuesve.

LEXO EDHE:  Dikur pastronte shtëpi/ Atdheu habit me ftesën për moderatoren

LEXO EDHE:  “E kam refuzuar para një Shqipërie të tërë”/ “Plas” mes dy konkurrenteve të PërputhenNëse e ka strategji loje ketë Paloma me të tërë ok pranohet ama nëse është vërtet kështu mjerrë ai burrë”, vazhdon një tjetër.

Kujtojmë se pjesë e shtëpisë më të famshmë të momentit janë 14 banorë të cilët konkurojnë për çmimin e madh 100 mijë euro. Gjatë javëvë priten eleminime dhe prurje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE