Connect with Us

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Showbizz

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik në pamjen e saj.

E ftuar në një intervistë për Elle ajo deklaroi se për shkak të ndryshimit të stilit dhe pamjes, humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sipas Billie është shumë e padrejtë që fansat e gjykojnë pasi vendosi të ndryshonte dhe për faktin që presin që ajo të jetë gjithmonë e njëjta.

Ajo ka theksuar se ka humbur mijëra ndjekës për shkak të ndërhyrjes në gjoksin e saj.

Njerëzit i mbajnë këto përshtypje dhe kanë një lidhje, por është shumë njerëzore. Kam humbur 100,000 ndjekës vetëm për shkak të gjoksit tim. Njerëzit kanë frikë nga gjinjtë e mëdhenj”, tha ajo duke qeshur.

LEXO EDHE:  Mevlani i penduar për njohjen me Ledjanën/ “Gabimi më i madh në jetë”

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjithashtu Billie tregoi se vendosi të ndryshonte flokët e saj jeshil dhe të kthehej në bjonde, në mënyrë që të jetë më në harmoni me publikun.

Nuk kisha ndërmend t’i bëja të tjerët të mendonin ndryshe për mua. Kisha një ngjyrë dhe humor të ndryshëm të flokëve. Unë doja që ky album të kishte vulën time. Një ditë tjetër, unë postova një video kur kisha flokë të gjelbërta dhe pashë njerëzit të thoshin, ‘më mungon ky Billy, Billy me flokë të gjelbra’. Unë jam akoma i njëjti person”, tha Billie në intervistën e saj./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-U përfolën për një lidhje/ Zbulohet marrëdhënia e Adës së “Përputhen” më reperin e njohur

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Para disa ditësh qarkulloi në rrjet një foto e Adës me reperin shqiptar Mateo Lala. U perfol se dyshja mund të ishin në një lidhje dashurie por e vërteta është se Ada është thjesh pjesëmarrëse në klipin e tij muzikor të titulluar “Jolie”.

Ada shfaqet shumë e kuruar në klip, e vëshur më një kostum bezhe pas trupi që i thekson format trupore bombastike dhe me një make up shumë professional.

LEXO EDHE:  “Dashuria nuk vdes kurrë”/ Robert Aliaj humb njeriun e shtrenjtë

LEXO EDHE:  VIDEO-Çiljeta nuk i reziston dot/ I bashkohet trendit më të fundit të verës

Është bërë trend në fakt që klipe muzikorë marin këta konkurentë për shkak të marketingut dhe popullaritetit që ata kanë.Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme për të parë këngën./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të dua përgjithmonë”/ Konkurentët e “Përputhen” më të dashuruar se kurrë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

I vetmi çift që ka rezistuar nga “Përputhen” është Andi me Melisën. Në fakt ata u lidhen jashtë programit por njohja mes tyre u bë pikerisht nga emisioni.

Dyshja është përfolur shpesh për ndarje por gjithmonë provojnë të kundërtën. Ata vazhdojnë të jenë bashkë dhe si duket shumë të dashuruar.Së fundmi Andi ka postuar në Instastory një foto me Melisën para një pasqyrë dhe krahas saj ka shkruar: “Të dua përgjithmonë”

LEXO EDHE:  Mevlani i penduar për njohjen me Ledjanën/ “Gabimi më i madh në jetë”

LEXO EDHE:  Klea Huta surprizon fansat/ Bën ndryshimin e papritur në pamje

Kujtojmë se pas daljes nga “Përputhen çifti ka qenë i pandarë. Melisa ju përkushtua muzikës dhe projekteve muzikore, ndërsa Andi ka qenë aktiv në disa biznese./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atheu pas Antonelës/ Çfarë po ndodh mes tyre?

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy ish konkurentët e “Përputhen”Antonela dhe Atdheu ishin ndër personazhet më të komentuar nga publiku dhe media.

Brenda emisionit ata bënë disa takime romantike, por pasi Atdheu u pa më i afërt më Sarën, njohja mes tyrë nuk vazhdoi më.

Gjithsesi si duket miqesia mes tyre vazhdoi edhe jashtë programit dhe ata janë parë të afërt me njëri-tjetrin duke krijuar edhe përshtypjen se mund të jenë të lidhur.

LEXO EDHE:  Këngëtarja çudit me deklaratën: Më vinte turp se isha panseksuale

LEXO EDHE:  VIDEO-Çiljeta nuk i reziston dot/ I bashkohet trendit më të fundit të verësGjithsesi ata të dy i mohuan këto zëra dhe konfirmuan se thjesht janë shokë.

Së fundmi Atdheu ka postuar një video në Instastory ku duket në një ambjent lokali nate dhe krahë tij duket edhe Antonela.

Kjo konfirmon edhe njëherë se ata të dy vazhdojnë të jenë miq të mirë dhe frekuentohen shpesh./CNA.al

LEXO TE PLOTE