Connect with Us

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

cna lajm show

cna lajm show

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Fotot +18/ Provokon supermodelja, i heq të gjitha në Snapchat

Dhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Fifi ia “plas” të qarit prej xhelozisë për Granitin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Ndjenjat mes këngëtares Filloreta Raçi dhe Granit Canës brenda Big Brother Vip duket se po rriten dita-ditës. Këtë e tregojnë edhe skenat e xhelozisë së Fifit së fundmi.

Pas një loje të Big Brother, ku banorët do të tregonin mendimin e tyre për secilin, ka qenë shkak e shpërthimit të xhelozisë së Fifit.

Fifi mendon se po ndërhyn mes Ganitit dhe një personi tjetër që Graniti mund të ketë pëlqim.

LEXO EDHE:  Zhadja pozon nudo (Foto)

LEXO EDHE:  Jo më femra nudo, meshkujt po bëjnë namin/Moderatori shqiptar poston foton provokueseGraniti nga ana tjetër e ka siguruar se nuk ka asgjë me askënd tjetër brenda shtëpisë.

Në dhomën e rrëfimit Fifi është shfaqur duke qarë dhe duke treguar se është shumë konfuze.

Ai ma ka bo fakt që nuk është ashtu si mendoj unë.Më beso se kjo që po qaj sot nuk është vetëm për këtë çështje, jam e mbushur”, është shprehur Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e njohur “shokon” me deklaratën e saj/ “Ndihem e lumtur që nëna ime ndërroi jetë”

Publikuar

-

Nga

cna ;ajm show

Aktorja e njohur amerikane Jennette McCurdy ka bërë një deklaratë që ka shokuar ndjekësit e saj.

Aktorja ka treguar se ka përjetuar për një kohë shumë të gjatë abuzim fizik dhe emocional nga mamaja e saj, Debbie dhe ndihet e lumtur që ajo ka ndërruar jetë.Unë jam e kënaqur që vdiq mamaja ime. Dhe nuk do të gënjej. Ishte shumë e vështirë të arrish këtu.Por tani, unë jam në një vend në jetën time që kurrë nuk do ta kisha menduar se ishte e mundur. Dhe më në fund ndihem e lirë.Kujtimet e mia më të hershme të fëmijërisë ishin ato të kaosit. Emocionet e mamasë sime ishin aq të çrregullta sa ishte si të ecje në litar çdo ditë.Luhatjet e humorit ishin të përditshme. Nëna ime kishte ëndërruar gjithmonë të ishte një aktore e famshme dhe ajo ishte e fiksuar të më bënte një yll”, është rrëfyer aktorja.

LEXO EDHE:  Jo më femra nudo, meshkujt po bëjnë namin/Moderatori shqiptar poston foton provokuese

LEXO EDHE:  Jo më femra nudo, meshkujt po bëjnë namin/Moderatori shqiptar poston foton provokuese

Ndër të tjera ajo ka treguar se kur ishte vetëm 11 vjeçe, Debbie i mësoi të bijës sesi të kufizonte kaloritë dhe ndihmoi në ushqyerjen e saj të çrregullt. Kjo bëri që aktorja të kishte shumë probleme më shëndetin./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk la gjë pa thënë për banorët/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Palomën: “Je bërë si plakat e lagjes”

Publikuar

-

Nga

Paloma gjithmonë që bie në bisedë më banorë brenda “Big Brother” nis të flasë për të tjerët. Kjo është vënë re edhe nga ndjekësit të cilët mëndojnë se Paloma tregohet shumë e pa drejtë për faktin se mban në gojë gjithë banorët.

Sot gjatë një bisede të bërë më Beniadën ajo vazhdoi të fliste për banorët dhe kaq ka mjftuar që publiku të shpërthejë me komente negative.

Kjo Paloma sa shemtuar bën vetëm thashetheme më keq se ato plakat e lagjes, vajze e re, di veç të mbajë në gojë të gjithë, sa femer koti mjerrë kush e ka ne shtëpi, kjo bëka lëmesh të gjithë fisin”, shkruan njëri prej komentuesve.

LEXO EDHE:  Foto+18/Kim shfaqet siç e ka bërë nëna dhe “Instagram-i” mori flakë

LEXO EDHE:  Madonna s'ka turp nga lakuriqësiaNëse e ka strategji loje ketë Paloma me të tërë ok pranohet ama nëse është vërtet kështu mjerrë ai burrë”, vazhdon një tjetër.

Kujtojmë se pjesë e shtëpisë më të famshmë të momentit janë 14 banorë të cilët konkurojnë për çmimin e madh 100 mijë euro. Gjatë javëvë priten eleminime dhe prurje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE