Connect with Us

“Njerëzit testojnë çdo limit”/ Ish konkurrentja e “Përputhen” flet hapur për problemet me depresionin

Showbizz

“Njerëzit testojnë çdo limit”/ Ish konkurrentja e “Përputhen” flet hapur për problemet me depresionin

Publikuar

-

Jasmin Kadriu, ish konkurrentja e “Përputhen” ishte një prej vajzave më të preferuara të edicionit të dytë. Menjëherë ra në sy për tipin e saj të çilter dhe komunikimin e drejtpërdrejtë.

Me von zbuluam edhe një aspekt tjeter të saj. Faktin që ishte disi e ndjeshme.

Së fundmi Jasmine ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram ku ka zbuluar dicka më shumë nga vetja.

LEXO EDHE:  Armando i “Përputhen +40” “kap mat” Oltin/ I nxjerr foton me një vajzë në plazh

Fansi e pyet nëse ndonjëherë Jasmin është preku nga depresioni. Jasmina ka pohuar që po dhe mbi të gjitha në një moshë të vogel.

“Ke kaluar depresion ndonjëherë”, e pyet ndjeksësi.

“E kam vuajtur shumë shpesh edhe në një moshë që është turp ta kalosh sepse jeta të perball gjithmon me njerëz që testojnë çdo limit”, është shprehur Jasmina.

cna lajm show

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-Zbulohet e dashura e Edit jashtë “Përputhen”/ Fotoja bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Eduard Kuçi, konkurenti i “Big Brother” është kthyer në një prej personazheve më të komentuar në rrjetet sociale. Prej kohësh tashmë ai është përfolur për një lidhje jashtë programit të “Përputhen”.

Së fundmi është publikuar një foto e tij në krah të vajzës që supozohet se është partnerja e tij. Fotografia e cila po qarkullon në rrjet duket se është kapur në një moment kur çifti ka qenë me pushime.

LEXO EDHE:  Bora Zemani e thotë hapur/ Këta dy djem janë të preferuarit e saj në Përputhen  

LEXO EDHE:  Bora Zemani e thotë hapur/ Këta dy djem janë të preferuarit e saj në Përputhen  Supozohet se Edi ka kohë që është në një lidhje dashurie më vajzën në fjalë por ne ende nuk mund ta themi këtë me siguri sepse fotoja është kapur më parë. Jo në periudhën aktuale./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Paloma “masakrohet” me komente / Veprimi që acaroi ndjekësit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Paloma është një nga konkurentet që po komentohet shumë nga publiku. Që nga hyrja e saj në shtëpinë e “Big Brother” ajo është komentuar më së shumti për tipin e saj si edhe për historinë që ndau me publikun kur tregoi se ishte dhunuar më parë nga bashkësorti sepse alkolizohej.

Gjithësesi një veprim i bërë së fundmi nga ajo ka nxitur zemërimin e ndjekësve.

Në një moment Paloma ka marrë pjatat dhe i ka ndotur për të mërzitur Monikën, e cila shpesh ankohet për pastërtinë brenda shtëpisë. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shpërthejnë me komente.

LEXO EDHE:  Antonela e Përputhen “djeg” rrjetin/ Tregon të pasmet në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Antonela e Përputhen “djeg” rrjetin/ Tregon të pasmet në fotot e fundit

Paloma e teprove ,si do të ndiheshe ti të ta bënin ty ashtu?”Mbase e fusin prap në dënim këtë Palomën”.

Kjo Paloma kërkon të imitojë Ermelën që fitoi Bb4 por kjo është shumë e shpifur”, janë disa prej komenteve të ndjekësve.

Kujtojmë se Paloma është shenjëstruar shpesh herë për faktin se tregohet shumë indiferente kur vjen puna tek pastrimi i shtëpisë apo kontribuimi në sistemimin e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT: Lori Hoxha feston ditëlindjen/ Poston fotot nga vendi ekzotik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Lori Hoxha, trashëgimtarja e “Top Channel” feston sot ditëlindjen. Ajo ka pozuar nga një vend ekzotik dhe duket e veshur më një kostum shumë elegant ngjyrë kaf i hapur në pjesës e deklotesë.

Ka shumë gjëra për të cilat jam falenderuese, dhe shumë të tjera që më presin”, shkruan Lori krahas fotove të postuara në faqen e saj të Instagramit duke marë pafund mesazhe urimi.

LEXO EDHE:  Armando i “Përputhen +40” “kap mat” Oltin/ I nxjerr foton me një vajzë në plazh

LEXO EDHE:  Antonela e Përputhen “djeg” rrjetin/ Tregon të pasmet në fotot e funditKujtojmë se Lori Hoxha aktualish është e dhe producentja e emisionit më të shikuar të momentit “Big Brother”. Emisioni ka rezultuar një sukses i vërtetë dhe dëshmon se Lori është shumë profesionale në punën e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE