Connect with Us

“Kohë të vështira”/Alketa Vejsiu tregon arsyen pse nuk publikon foto të fëmijëve

Showbizz

“Kohë të vështira”/Alketa Vejsiu tregon arsyen pse nuk publikon foto të fëmijëve

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret dhe personazhet më të njohura të ekranit dhe rrjeteve sociale.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, Lionel dhe Nicole. Alketa është shumë aktive në rrjetet sociale ku tregon shpesh përditshëmrinë e saj dhe projektet e reja, por dy fëmijët i ka mbajtur gjithnjë larg vëmendjes mediatike.

Për këtë, moderatorja e ka një arsye. E pyetur nga ndjekësit përse nuk publikon foto të tyre, moderatorja është shprehur se në këtë mënyrë i mbron, pasi po jetojmë në kohë të vështira.

LEXO EDHE:  Në këtë foto “fshihen” edhe tre vajza, vetëm më symprehtit mund t’i dallojnë

Kujtojmë se shumë shpjet Alketa do të kthehet sërish në ekran me programin “Love Story”. Këtë vit do të ketë një “princ” dhe një “princeshë” të cilat do të gjejnë dashurinë e tyre në ekran./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  Në këtë foto “fshihen” edhe tre vajza, vetëm më symprehtit mund t’i dallojnë

LEXO EDHE:  Fotot/ Mjerim në rrugët e KorçësAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kokë e këmbë” i marrosur pas konkurrentes/ Bajo surprizon Adën me një darkë romantike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bajo nuk ndalet së na surprizuari. Pas buqetës gjigante me trëndafila të kuq, arushin, Bajo e ka surprizuar Adën me një darkë shumë romantike.

Bajo kishte zgjedhur t’i shtronte rrugën me petale trëndafilash dhe qirinj.Ai e vuri veten në shërbimin e saj, duke treguar edhe vlerësimin maksimal ndaj Adës.

LEXO EDHE:  I shqetësuar për kufijtë detarë/ Petrit Vasili zgjohet me 19 pyetje për Ramën

Ky takim ka shkaktuar shumë debate në studio, pasi vajzat mendojnë se ai po i bën gjithë këto gjeste për të rënë në sy të vajzave të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“O zemër, o shpirt”/ Bajo “çmendet” pas Adës, e ngre në krahë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot po transmetohet takimi i Bajos dhe Adës. Që në pjesën e parë të takimit, Bajo ka treguar se është i marrosur pas Adës.

Gjatë takimit ai e mbulon me komplimenta, i drejtohet me shprehjet e dashurisë, zemër, shpirt.Madje në fund të takimit të parë, Bajo e ngre në krahë dhe tenton të afrohet edhe më shumë me konkurrenten.

LEXO EDHE:  Boshatisja e bankave gjatë fushatës/ Task-Forca për financimin e partive zbulon arsyen

LEXO EDHE:  Në këtë foto “fshihen” edhe tre vajza, vetëm më symprehtit mund t’i dallojnë

O zemër, o shpirt, sa e mirë je. Je si princeshë dhe princeshat puthen në ballë”, i thotë Bajo Adës në takim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE