Connect with Us

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

cna lajm show

cna lajm show

cna lajm show

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Ja si ka qenë Jolie 18 vjeç

Fotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komente

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pjesë e big Brother u bë edhe këngëtarja e hitit “jetike” dhe njëkohësisht shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, Semi jaupaj.

Ajo u pa duke u larë në pishinë me Donaldin dhe kaq mjaftoi që ndjekësit të shpërthejnë në komente duke bërë tag  Borën.

A e sheh se çfarë shoqe ke”, i drejtohen ata Borës.Pritej që për shkak të miqesisë së tyre Semi të mbante distancë prej tij, por ata u panë bashkë pa praninë e askujt dhe për këtë arsye pati një reagim të fortë nga publiku.

LEXO EDHE:  Foto- Elvana Gjata i habit të gjithë/ Pozon pothuajse nudo për videoklipin e ri

LEXO EDHE:  Demi Rose i vë ‘flakën’ rrjetit/ Publikon foton që nuk i lë vend imagjinatës

Kujtojmë se moderatorja  Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj, kanë qenë për një kohë shumë të gjatë në një lidhje por janë ndarë më vonë përfundmimisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-U përfolën për një lidhje/ Zbulohet marrëdhënia e Adës së “Përputhen” më reperin e njohur

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Para disa ditësh qarkulloi në rrjet një foto e Adës me reperin shqiptar Mateo Lala. U perfol se dyshja mund të ishin në një lidhje dashurie por e vërteta është se Ada është thjesh pjesëmarrëse në klipin e tij muzikor të titulluar “Jolie”.

Ada shfaqet shumë e kuruar në klip, e vëshur më një kostum bezhe pas trupi që i thekson format trupore bombastike dhe me një make up shumë professional.

LEXO EDHE:  Demi Rose i vë ‘flakën’ rrjetit/ Publikon foton që nuk i lë vend imagjinatës

LEXO EDHE:  “U ktheva si të mos kisha ikur kurrë”/ Xhemi Shehu çmend ndjekësit

Është bërë trend në fakt që klipe muzikorë marin këta konkurentë për shkak të marketingut dhe popullaritetit që ata kanë.Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme për të parë këngën./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të dua përgjithmonë”/ Konkurentët e “Përputhen” më të dashuruar se kurrë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

I vetmi çift që ka rezistuar nga “Përputhen” është Andi me Melisën. Në fakt ata u lidhen jashtë programit por njohja mes tyre u bë pikerisht nga emisioni.

Dyshja është përfolur shpesh për ndarje por gjithmonë provojnë të kundërtën. Ata vazhdojnë të jenë bashkë dhe si duket shumë të dashuruar.Së fundmi Andi ka postuar në Instastory një foto me Melisën para një pasqyrë dhe krahas saj ka shkruar: “Të dua përgjithmonë”

LEXO EDHE:  Foto/ Problemet e flokëve tek femrat që meshkujt nuk i kuptojnë

LEXO EDHE:  “Derisa vdekja të na ndajë”

Kujtojmë se pas daljes nga “Përputhen çifti ka qenë i pandarë. Melisa ju përkushtua muzikës dhe projekteve muzikore, ndërsa Andi ka qenë aktiv në disa biznese./CAN.al

LEXO TE PLOTE