Connect with Us

Dikur supermodele me famë boterore/ Linda Evangelista tregon fytyrën e shpërfytyruar

Showbizz

Dikur supermodele me famë boterore/ Linda Evangelista tregon fytyrën e shpërfytyruar

Publikuar

-

cna lajm show

Modelja me famë botërore, Linda Evangelista pohoi se ajo është “shpërfytyruar brutalisht” nga efektet anësore të rralla të një procedure kozmetike që iu nënshtrua pesë vjet më pare.

E pyetur shpesh herë se përse ajo nuk ishte prezente në mediat online Linda më në fund ka dhënë një përgjigje.

Supermodelja, 56 vjeç, fajësoi për izolimin e saj, një procedure shpërfytyruese.

cna lajm show

cna lajm show

Në deklaratën e mediave sociale, ikona e viteve 90’ pretendoi se ajo ishte shpërfytyruar dhe nuk do arrinte ta kthente më kurre ftyren e dikurshme edhe nëse do të paguante miliona euro. Kjo për shkak të një efekti të rrallë anësor nga procedura e zvogëlimit të yndyrës.

Sipas Lindës, ajo i ishte nënshtruar një procedure “CoolSculpture” për të ‘zvogëluar’ qelizat e saj yndyrore, por në vend të kësaj procedura ‘i rriti’. Për këtë arsye supërmodelja ka nisur një proçes ligjor.

LEXO EDHE:  Pas vitit 2035, nuk do të ketë makina me benzinë ​​në Japoni

Sot kam vendosur të hedh një hap të madh drejt ndreqjes së një gabimi që kam vuajtur dhe e kam mbajtur për vete për më shumë se pesë vjet. Për ndjekësit e mi, që kanë pyetur veten pse unë nuk kam punuar ndërsa karriera e bashkëmoshatarëve të mi po lulëzon, arsyeja është se unë u shpërfytyrua brutalisht nga procedura e “Zeltiqit CoolSculpting” …kjo kompani bëri të kundërtën e asaj që premtoi. Pas kësaj unë bëra edhe dy operacione korrigjuese të dhimbshme por të pasuksesshme. Unë kam mbetur, siç e përshkruan media, e panjohur”, është shprehur modelja në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Linda Evangelista ka qenë muza frymëzuese e shume stilistëve gjatë viteve 90’ dhe konsiderohej fytyra më e bukur e globit./CAN.al

cna lajm show

cna lajm show

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Plas keq në Big Brother/ Shkopi i Fifit tremb Semin, këngëtaren e kap ankthi

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet mes Semit dhe Fifit kanë degraduar edhë më tej, në shtëpinë e Big Brother Vip”.

Fifi është shfaqur me një shkop gjatë bisedës me banorët e tjerë, por kjo duket se e ka trembur Semin, duke i shkaktuar kriza paniku.

Semi i ka kërkuar të rrijë larg saj dhe mos vërdalliset me shkop nëpër shtëpi.

Semi: Larg meje të lutëm. Duket se me atë shkopin kur vërdallisesh do rrafësh ndonjë.

Fifi: Kujdes kur ofendon. Pse rri me shkop vërdallë !

Semi: Nuk të shof dot me shkop.Fifi: Ke frikë nga shkopi ti?

Semi: Kur të shoh ty më kap frika. Gjithë kanë ta dish.

LEXO EDHE:  Heidi Klum modelja që s’plaket kurrë

LEXO EDHE:  Pas vitit 2035, nuk do të ketë makina me benzinë ​​në Japoni

Pas kësaj bisede, Semi është larguar duke qarë, ndërsa është shoqëruar nga Donaldi dhe Beniada.

E revoltuar ajo ka filluar të ankohet se të gjithë po i japin krah Fifit se mos bëhet keq.

“Të gjithë i japin krah, Ilir, Sabiani, mos ndërhy se bëhet keq. Po pse duhet më i par robt me u shtrirë përtokë. Kam frikë të flej gjumë për Zotin. Një njëriu që është i cmendur nuk mund t’i hapet rrugë e kam seriozisht. Ajo bën mirë të rrij larg meje”, ka thënë Semi./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO/ Ushtarakja e ëmbël izraelite do do t’iu rrëmbejë zemrën me pozat e fundit

Publikuar

-

Nga

Yael Shelbia , është vajza 19 vjeçare e cila është shpallur si vajza më e bukur në botë nga lista e Tc Candler  dhe Kritikëve të Pavarur.

Përveç se modele dhe aktore, çka e bën më të veçantë Yael, është fakti se  po kryen shërbimine detyrueshëm në Forcën Ajrore Izraelite.

Ushtarakja izraelite, poston herë pas here fotot në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ka ndarë dhe disa pamje nga një aksion me helikopter.

LEXO EDHE:  Pas vitit 2035, nuk do të ketë makina me benzinë ​​në Japoni

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza tejet provokuese/ Njihuni me bjondinën që po çmend InstagraminPër më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gati për Halloween?/ Ana Cheri ‘përvëlon’ rrjetin me videon e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në rrjetet sociale, e veshur për Halloëeen, duke dhënë një ide interesante për vajzat e guximshme.

LEXO EDHE:  Modelja me forma shpërthyese/ Kjo është meksikanja që do t’iu lërë pa mend me fotot e saj

LEXO EDHE:  Heidi Klum modelja që s’plaket kurrë

Për më shumë, shikoni, videon më poshtë:

 View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

 

LEXO TE PLOTE