Connect with Us

Po mendoni të bëni festë beqarie?/ Historia e kësaj 25 vjeçareje do ju bëjë ta mendoni dy herë

Life Style

Po mendoni të bëni festë beqarie?/ Historia e kësaj 25 vjeçareje do ju bëjë ta mendoni dy herë

Publikuar

-

cna lajm show

Punësimi i valltarëve ose vizita në klube striptizmi janë ndër aktivitetet më të njohura që shihen si festa para martese. nese për disa festa të tilla janë mëse normale shumë të tjerë nuk i pranojnë.

Ky është edhe rasti i një 25 vjecare nga Colorado SHBA, historia e së cilës bëri bujë të madhe në Twiter.

Rrëfimi i saj u publikua nga “Mirror”.

Ajo shkroi se nuk do ta lejojë burrin e saj të ardhshëm të kalojë kohë ose të kryejë mardhënie seksuale me një tjetër pak para dasmës së tyre ,madje ajo tha se do të largohej nga marrëdhënia dhe do anullonte dasmën nëse ai bënte të kundërtën.

cna lajm show

24 vjecarja shkroi: “Nëse i fejuari im shkon në klubin e striptizmit për të shijuar” natën e tij të fundit të lirisë “, unë thjesht do ta mbështes duke i dhënë atij të gjitha netët e lirisë sepse do ta anuloj dasmën.

LEXO EDHE:  Ngjela tregon arsyen pse nuk është martuar

Ajo vazhdoi të këmbëngulë se nuk ka një “pikëpamje negative” për njerëzit që e bëjnë këtë, por sërisht nuk e kupton pse dikush do të shkonte në një klub striptizmi para se të martohej.

Ajo shtoi: “Dhe për të qenë shumë e qartë, nuk kam një pikëpamje negative për valltarët, striptistët ose punonjësit e seksit. Ata po bëjnë punën e tyre dhe unë nuk kam asgjë tjetër përveçse respekt për ta, thjesht nuk e kuptoj pse dikujt me të cilin jam angazhuar duhet festojë natën e tij para martesës në një klub striptizmi. Unë nuk do e lejoj ketë gjë.

Kështu pra nëse po mendoni të bëni një festë të tillë, ne ju këshillojmë ta rimendoni./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Të duket vetja Cristiano Ronaldo që refuzon vajzat”/ Opinionistja ‘kryqëzon’ konkurrentin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një përballje tjetër është zhvilluar mbrëmjen e sotme në Përputhen mes Aldisës dhe Bashkimit, pas takimit që ky i fundit refuzoi të kishte me të.

Bashkimi ka thënë se Aldisa e ka ditur që në fillim hyrjen e Hysenit në Përputhen dhe për këtë është shprehur 100% i sigurt.

Ai ka deklaruar se takimin nuk e saj nuk e ka pranuar, pasi nuk do të jetë pjesë e trekëndëshit, Bruno-Hysen dhe Aldisa.“Ti ke pasur dijeni për hyrjen e atij, jam 100% i sigurt. Nuk ke çfarë bën më , e mbyllim. Nuk dua të jem pjesë e trekëndeshit, që është formuar, Bruno, Hysen , Aldisa”, ka deklaruar ai.

LEXO EDHE:  Në lidhje dashurie me producentin e njohur/ Zbulohet se kur do të martohet “Gylseren”

LEXO EDHE:  Ngjela tregon arsyen pse nuk është martuar

Ndërkohë këtu ka ndërhyrë edhe opinionistja Elona Duro, e cila i është kundërvënë Bashkimit, duke i thënë se ka filluar t’i duhet vetja si Cristiano Ronaldo, duke qenë se e pëlqejnë të gjitha vajzat.

“Nuk të shoh të sinqertë në këtë përballje Bashkim, të duket vetja Cristiano Ronaldo, ti pëlqehesh nga të 5 vajzat dhe ftohesh më shumë në takime.Të refuzosh një femër është mungesë respekti. Ndoshta ke qejf të ulet një vazjë në gjujnë”, tha opinionistja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma vërteto që je burrë”/ Mikela vë në ‘provë’ konkurrentin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një përplasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme, midis Mikelës dhe Julit në Përputhen.

Mikela e ka pyetur Julin për preferencat e tij seksuale dhe ky i fundit ka refuzuar t’i përgjigjet, duke i thënë se është në rregull me veten dhe nuk ka pse jep shpjegim çfarë pëlqen.

Ndërkohë Mikela nuk është ndalur dhe ka kërkuar që Juli t’i mbushë mendjen që është burrë.“E kisha në takim, nuk më dha asnjë ndjesi. Duhet të ma mbushësh mendjen që je burrë, që nuk je”, tha ajo.

LEXO EDHE:  “I kisha sytë te leku, hidheshin 500-she”/ Altin Sulku tregon shifrën më të madhe që ka marrë në një dasmë

LEXO EDHE:  Martohet portieri shqiptar/Shikoni si e mbulojnë me para në dasmë (Video)

Ndërkohë Juli ka folur me moskokëçarje, duke thënë se në sy nuk ia ka përmendur njeri këtë gjë.

I pyetur për konkurrentet me të cilat do të dalë në takim dhe që e tërheqin më shumë, Juli ka thënë se ato janë Ada dhe Aldisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Unë të lashë i pari”/ Degjeneron debati mes dy ish-të dashurve në Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Përballja e sotme në Përputhen Prime, ka nisur me dy konkurrentët Hysenin dhe Brunon, ku “molla e sherrit” ka qenë Aldisa.

Bruno i ka thënë Hysenit se në “Përputhen” ka hyrë për Aldisën. Në tone të ashpra ai deklaroi se Hyseni është ndarë nga Aldisa 1 muaj para se të futej në emisionin “Përputhen” dhe tani po e përndjek nga prapa.

“Vjen këtu edhe bën gjeste, të duket aftësi ty. Do hynte ajo në përputhen dhe ti u ndave, 1 muaj keni që jeni ndarë. Ti po e përndjek atë, ti mua nuk më jep dot leksion”, i ka thënë Bruno.Ndërkohë kur e pyti pse u ndanë, Hyseni u përgjigj se “unë e lashë Aldisën, nuk më la ajo“. Ai shtoi edhe se atë e ka mbajtur ai, pasi nuk ka punuar.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca e konfirmon/ Këtë vit kemi dasmë

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare i nxjerr sekretin koleges: “Më në fund gjeti burrë”

Këtu ndërhyri edhe Aldisa e cila, i tha ‘të vi turp se nuk më ke lenë ti, ne u ndamë’. Më tej i përmendi që nuk ka pikë respekti për të si femër dhe që ajo ka mbajtur veten duke punuar dy-tre punë.

“Më ke lënë ti mua, ne jemi ndarë turp të të vi që thua e lashë, kam pasur respekt, ti s’ke pasur pikë respekti për mua. S’më ke mbajt ti mua e kam mbajt veten time o ti çun, kam punuar dy tre punë”, tha Aldisa në tone të forta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE